Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy változzon ez...

Mit tegyek, hogy változzon ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem,nem kellek senkinek.

Egyetlen barátom van,vele is ritkán találkozok,a nővérem leszar,apukámmal szoktam beszélgetni,de nem sokat,anyukám 2 éve meghalt.

Senkim nincs tulajdonképpen,és rájöttem hogy akkor tudom ezeket elfelejteni,ha beveszek egy szem (0,25) mg-os frontint.

Ez lenne a helyes megoldás? Szerintem nem,de amikor beveszem,olyan kellemes érzésem van,elfelejtek minden problémát,elálmosít. Olyan,mint egy menedék,a gondok elől.

18/F


2018. júl. 14. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Célokat kell keresni és megvalósítani nem pedig nyugtatózni és szenvedélybeteg életet kóstolgatni,de mivel van valami fejedbe tudod te hogy nem ez a helyes. Tudod de mégis hülyeséget csinálsz ? Az idiotizmushoz nincsen közöd de a retardációba még akár bele is tartozhatnál ha egy kicsit kitolnánk a határokat

Leírom mégegyszer a megoldást CÉLOKAT kell keresni és azokat megvalósítani és a sikerekből táplálkozni

Sok sikert az úthoz

2018. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2018. júl. 14. 23:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem helyes,de sajnos nem látok más megoldást,ez az érzés,hogy senki nem kíváncsi rám,ez teljesen tönkretesz.
2018. júl. 15. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Bennem az a kérdés merült fel, hogy vajon miért nincsenek barátaid. És hogy haverjaid vannak-e legalább (pl. az osztályban, a suliban más osztályból stb.).


Ha azért vagy egyedül, mert a körülötted lévők kb. "mind hülyék", akik meg nem, azokkal nem jöttök ki jól, és te tényleg szeretnél baráti kapcsolatokat, akkor járj el sportolni vagy valamilyen más közösségbe, ahol ismeretlen emberekkel találkozol, és kialakulhat közöttetek valami.

Mehetsz könyvtárba is, bár oda nem sokan járnak már, de a közösségi programokra azért igen.

Járj koncertekre, színházba, bélyeggyűjtők klubjába, akárhova, ami érdekel.

Vannak túrázó- és kirándulócsoportok is, próbáld ki.

Nyár van, keress diákmelót, úgy még pénzed is lesz.

Elmehetsz önkénteskedni is pl. állatmenhelyekre vagy egyéb segítő szakmák területén.


Szóval a lényeg, hogy ismerj meg minél több embert. Persze a többségük hü.lye lesz (bocs, kicsit antiszoc vagyok mostanában), de biztosan lesz köztük pár ember, akikkel tudsz haverkodni, barátkozni.

2018. júl. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!