Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertralin okozhat ilyen...

Sertralin okozhat ilyen mellékhatást? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb egy hete szedem, és az egyik szemhéjamban az ideg ugrál pár napja. Ma szint egész nap ugrál az ideg a szemhéjamban. Lehet a gyógyszertől? Átolvastam a betegtájékoztatót de ilyen mellékhatást nem találtam, viszont egy elég érdekes mellékhatást találtam amit nem igazán értek. Gyógyszer okozhat rosszindulatú daganatot? Ritka (10 000 betegből 1 és 10 között előforduló) mellékhatások:

Bélproblémák, fülfertőzés, rosszindulatú daganatos megbetegedés



2018. júl. 14. 23:54
 1/2 piku78 ***** válasza:
Üdv,én 2 hete szedem de én ilyen mellékhatással nem tanálkoztam.De ha eddig nem vettél magadon észre ilyet akkor valószinű hogy a gyógyszertől van.
2018. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem nyugtató, hanem pörgetőszer. Attól ugrál a szemed. Nekem kényszermozgásokat okozott a lábamban, és fülzúgást, hasmenést, remegést, fogyást, étvágytalanságot. Ezen felül kihullott a fele hajam.
2018. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!