Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék kitörni a...

Hogyan tudnék kitörni a mindennapok fogságából, a rossz és negatív gondolatokból?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években a sors többször nehezebb próbára tett ami hatására elég negatív lettem. Sikerült kitörnöm akkor pszichológus segítségével, eltereltem a gondolataim, sportoltam stb. De most ismét kezdek visszaesni. A régi örömök mint a sport pl már nem okoz boldogságot. Megint történt pár nagyon negatív dolog és nehéz felállnom. Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 16. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nincs olyan hogy negatív dolog, csak szükséges és szükségtelen.Amúgy nagyon apró dolgok is örömet okozhatnak,és néha a legegyszerűbb dolog okoz boldogságot.

Barátokkal valami spontán tevékenység vagy egyedül.A lényeg hogy ne lihegd túl a dolgokat, lazulj le.Többet csak pribátban tudok mondani

2018. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vannak fel nem dolgozott nagyobb traumáid, amik akármit csinálsz ha nem dolgozod fel előjönnek.


A sport segít, hogy ne gondolj rájuk meg a stresszt is oldja, de a traumádat nem dolgozza fel. :(

2018. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!