Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzelmi labilitáson segít az...

Érzelmi labilitáson segít az antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Elég labilis idegzetem van,és ha felidegesítenek akkor teljesen kifordulok magamból (ordibálás,tárgyak széttörése,régebben vagdosás). Február végéig szedtem Floxet-et (1 évig),mert depresszióval diagnosztizáltak. Nem magamtól hagytam abba,csak a szüleim nem irattak többet,mert úgy látták hogy jobban vagyok(a suicid gondolatok és a kóros önbizalomhiány jelentősen enyhült). És nem voltam ANNYIRA lobbanékony se. Mostanában viszont nagyon az vagyok,és az a baj,hogy ez egyszer már fizikai agresszióban is megnyilvánult. Járok emellett pszichoterapeutához,de a pszichiáterhez kb azóta nem,amióta abbahagytam a gyógyszer szedését. A szüleim (akik anno a leginkább ellenezték ezt) úgy döntöttek,hogy újra gyógyszert kellene szednem. Ugye attól még nem fogok újra bekerülni a pszichiátriára? Ha mégis akkor segítene a gyógyszeres kezelés?


ui.:Csak akkor írj,ha tudsz segíteni. 16L



2018. júl. 16. 20:34
 1/5 anonim válasza:

Rájuk van szükséged:

[link]


Nem "hagyományos" pszichiátria, és nem fognak teletömni gyógyszerrel. Viszont segíthetnek, ha sikerül bekerülni hozzájuk.

A gyógyszeredet egyébként se a szüleidnek, hanem az orvosodnak kellene beállítania.

2018. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim akarják beállítani a gyógyszereimet,hanem megkérik a (volt) pszichiáteremet hogy írjon fel gyógyszert(szerintem).
2018. júl. 16. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Segít, igen, de szerintem nem kéne hagynod, hogy ennyi idősen a szüleid ilyen mértékben beleszóljanak abba, hogy mit szedj, mit ne.
2018. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kockázatos az antidepresszánsok szedése a tudomány jelenlegi állása szerint.


Írj rám, és lehet tudok néhány tippet adni helyette.

2018. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, bár én jóval idősebb vagyok mint te. Hosszú évekig szedtem kedélyjavító szereket. 2 hónapja hagytam abba és azóta pokol az életem... Most újból visszatérek a floxethez.
2018. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!