Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ahogy csak lehetősegem van...

Ahogy csak lehetősegem van rá, pusztítom az agyam, de vegülis jól vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Alapból a xanax függes. Napi 7-8 szemek 0,5-ből, hogy szociálisan letezni tudjak, nem alszok, csak össze vissza. Most nincs gyógyszer es iszok, hogy ne szorongjak, nem akarom az elvonási tüneteket.


Nem tudom hogyan lepjek ki ebből, keresem a lelki bekemet, az igazságot, de közben szetb&szom magam, mert nem tudok elni.


Egyedül vagyok. Senki sem ert meg.

Senkim es semmim az eletben.


Ki akarok szállni ebből. Pszichológusra nincs penzem. Menjek be a pszichiátriára?


Ott is teletömnek gyógyszerrel.


Mi a megoldás?

Nem látom a fenyt...

Ebben az alagútban :'(

22l


Már több hónapja szedem a xanaxot, tudom mi a placebo, tudom mi a túlzás, es hogy ezek a dolgok nem olyan veszelyesek, mint ahogy beszelnek róluk, de egyertelműen alprazolam függő vagyok.


Ha nincs bennem, kínszenvedes a munka, iszonyatosan lassan telik az idő.

Már tervezem hogy holnap beb@&szva fogok dolgozni.


Csend kell, egyedüllet.

De felek tőle.


2018. júl. 17. 17:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy elviselhető a kedelyállapotom bizonyos szerek hatására, de alapból kvaszar minden. Annyita bonyolult?
2018. júl. 17. 18:08
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és pár hete volt olyan hogy 4 xanaxra szívtam, senkinek sem ajánlom. Kóma. Kb.
2018. júl. 17. 18:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó, de ezt magadnak csinálod, nem? Senki nem kényszerít. Mehetsz orvoshoz, ha akarsz, ha nem, hát nem.
2018. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Bírom azokat a kommentelőket akik pszichátriára küldenék a kérdezőt és gyógyszerellenesek.

Holott a pszichiátrián pont hogy telinyomnak gyógyszerekkel.


Kedves Kérdező,te tudatosan rombolod magad ahelyett hogy kicsit visszanéznél, hol és hogy siklott ki az életed,váltál boldogtalan személlyé.

És az sem árt, ha őszinte vagy magadhoz.

Az alkohol kis mértékben gyógyít de ha mindig ha valami problémád van,iszol, akkor az jó út a halálba.A gyógyszereknél ugyanez van, bár én azoknak nagy részét be is tiltanám.


Túlstresszeled magad és ezzel csak ártasz magadnak.Ha egyedüllétre van szükséged,mozdulj ki a természetbe és csak legyél ott,engedj el mindent,és csak örülj a létezésnek.Ha elfojtott érzelmeid vannak,ott kiadhatod magadból(persze nem a természet kárára).

Találj egy olyan helyet ami szimpatikus.


Én a helyi erdőben pl van hogy kiàltozok vagy csak saját örömömre táncba kezdek,futok,egyebek.


Az életed nem értelmetlen, hanem csodálatos,csak légy bátor kérlek!

2018. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem nyomják teli gyógyszerrel, hanem fokozatosan leállítják róla. Bizonyára hozzáértő vagy. Majd pont az erdőben ugrándozástól lesz boldog, mikor még egy olyan döntést sem képes meghozni, hogy szakemberhez forduljon.

Ez az ember önveszélyes, kezelés kell neki. De ha ő ezt nem akarja, nincs mit tenni.

2018. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze álmaidban.A xanaxról lehet hogy leszedik de majd adnak neki mást.De te jobban tudod, oké.

Te gondolom mindenkit a pszichiátriára küldenél, mert ott annyira okos emberek vannak.

Pont ezzel a társadalmi felfogással van baj. Bármi bajod van, menj orvoshoz,szedj gyógyszert hogy azzal is mérgezd magad.

De persze a természetben való ellazulás az hülyeség, mert tudományosan nem bizonyított a jótékony hatása és nincs intézményesítve... Szànalmas.

2018. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!