Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez személyiségzavar lehet?...

Ez személyiségzavar lehet? Vagy tiniként még kijöhetek ebből?

Figyelt kérdés

Nehéz kérdés, mert saját magam érzem és tudom magamról ezeket a dolgokat.

Kezdem kronológiában. Már az oviból emlékszem egy dologra. Volt egy kisfiú, akit az udvaron rendszeresen elhívtam magammal, hogy mutatok valamit és ahova mentünk ott megtéptem a fülét és beleütöttem a fejét a falba.

Gondolati szinten már fantáziáltam kislánnyal való szeretkezésről és korombeli lányok megerőszakolásáról.

Volt olyan, hogy kisebbként csigák házát égettem meg kívülről és néztem ahogy szenved. Vagy levágtam a szemeit. Egyébként a tűzzel való játék, kisméretű gyújtogatás is nagyon érdekel.

Aztán sokszor néztem bestgore-jellegű oldalakat.

A nálam gyengébb emberekkel gyakran vagyok gonosz és lekicsinyítően bánok velük. Azt akarom, hogy úgy történjenek a dolgok, ahogy én akarom. Emellett okosnak és kicsit felsőbbrendűnek is tartom magam. Olyan, mintha nem igazán éreznék őszinte szeretetet és lelkiismeretfurdalásom se nagyon szokott lenni, viszont igen erősen szorongó vagyok.


18 éves fiú vagyok és azt hiszem szeretnék megváltozni. Miként kezdjem a változást?


Tudom, hogy durva amiket írtam, de kérlek ne írjatok rosszindulatú válaszokat.


2018. júl. 17. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Segítség nélkül nem fog menni a változás. Keress fel egy pszichiátert, ő szkaszerű módon fog kezelni. Ne figyelj arra, ha valaki itt a gyakorin akarna diagnózist felállítani. Csak egy jó szakember fog tudni segíteni. Lehet, hogy pszichológus bevonására is szükség lesz.
2018. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!