Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az tényleg baj, ha alvás...

Az tényleg baj, ha alvás előtt embereket hallok beszélni a fejemben?

Figyelt kérdés
Mintha egy tévé vagy egy rádió szólna, sokszor az ismerőseim, rokonaim hangján, általában azokén, akiket hallottam beszélni aznap. De tök hülyeségeket, valószínűtlen dolgokat... Mintha már álmodnék de még csak félálomban vagyok. Barátom szerint ez baj, de nem hozzám beszélnek hangok csak hallom őket. Közben szoktam is gondolkozni, hogy ez a beszélgetés megtörtént-e, vagy csak álmodom. És általában mindig nyugtázom, hogy ez hülyeség, ilyen a valóságban nem történt meg.
2018. júl. 18. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen, ez baj.
2018. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bele sem gondoltam ebbe, hogy ez tényleg baj. :( Csak mestélem barátomnak ő meg csodálkozva pislogott rám... 24 éves nő vagyok egyébként és csak elalvás előtt van így, alapból nem hallok ilyeneket
2018. júl. 18. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem normális dolog, de szerintem nem baj ameddig te is felismered hogy baromság és nem okoz gondokat a mindennapi életben.
2018. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, dehogy baj! Már félálomban vagy, az agy más hullámon rezeg, én is így vagyok, és ez érdekes, mert pár ismerősömet megkérdeztem, és ők is. Sőt zenét is lehet hallani gyakran.
2018. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes, mert ezek szerint valaki hall ilyemiket, valaki pedig nem.
2018. júl. 18. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Elalvás előtt természetes dolog h álom és ébrenlét között hall az ember beszédet vagy zenét, én általában olyan zenét hallok ami a valóságban nincs is.

Írók és zeneszerzők szereznek így ihletet az ágyuk mellé készített jegyzetfüzettel.

2018. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tehát nyugodj meg, minden oké.
2018. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez normális szerintem!!
2018. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
Ő ilyen nekem is van és én is azt hittem hogy normális.
2018. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én hangos zenét szoktam hallani, hallucinálni, olyan életszerűen, és csak akkor kapcsolok hogy haluztam, amikor már felébredtem. Sőt, irányítani is tudom a zenét az agyammal, tehát ide beteszek egy jó kis gitárszólót, oda meg dobszólót... nagyon fura, amikor felébredek, és hirtelen csend lesz.
2018. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!