Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez még kenyszerbetegseg vagy...

Ez még kenyszerbetegseg vagy valami súlyosabb?

Figyelt kérdés

Már évekkel ezelőtt is voltak kényszer gondolataim elviselhetetlen szorongással de kb fél év alatt elmúlt.most újra visszatért és úgy érzem már csak az öngyilkosság lehet az egyetlen kivezető út.

Most azzal kezdődött hogy ültem a vonaton, találtam egy cikket egy lányról aki drog hatására kivajta a saját szemeit, ekkor kezdődött bennem a szorongás,hogy mivan ha én is egyszer úgy bekattanok hogy ilyesmit teszek, nekem régen volt olyan sajnos hogy párszor elszivtunk barátokkal füves cigit sajnos volt hogy herbált és bár ez évekkel ezelőtt volt most eszembe jutott hogy mivan ha az még bennem van,vagy mivan ha utólag kihoz belőlem valami elmebajt,vagy mivan ha úgy maradtam és igazából csak valahol fekszem beállva és az egész életem csak flashelem.ezutan jött az hogy mivan ha skizofrén leszek és ezek a gondolatok nemis ocd hanem skizofrénia jelei, ezután jött az hogy mivan ha csak én letezem és senkise valódi, aztán hogy mivan ha irányítanak és az egész sorsom előre meg van írva és semmit nem tehetek,el is kezdtem ilyen témákat olvasgatni-szinte kényszeresen-es rátaláltam a szimulációs hipotezisre miszerint mi nem létezünk csak egy idegen civilizáció számítógépében és most jelenleg ezen kattogok nem bírom kiverni a fejemből teljesen céltalan lettem eddig egyetemre akartam menni stb voltak céljaim de már semmi nem motivál úgy érzem megőrülök és semmi mást nem akarok csak meghalni mert én nembirok abban a tudatban élni hogy ja amúgy lehet csak egy számítógépben vagyok. Annyira elviselhetetlenek ezek a gondolatok,hogy le is fogytam enni se bírok teljesen magam alatt vagyok 2het múlvara kaptam csak időpontot orvoshoz,de addig úgy érzem befogok kattanni.Kerlek olyan írjon aki ért ehhez mert most akármi képes belőlem szorongast kihozni.:(



2018. júl. 19. 07:48
 1/7 anonim válasza:
Figyelj, ha tényleg egy számítógépszimulácioban létezünk akkor minden el van előre tervezve,mindenkinek. Nos, inkább nyugodj meg és próbálj meg az egyetemre koncentrálni.
2018. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De így képtelen vagyok,csak az jár a fejemben hogy még akarok halni nem akarok egy ilyen világban élni..
2018. júl. 19. 15:02
 3/7 anonim válasza:
És ha mégsem élünk szimulációs világban, akkor mi van? Ezek csak hipotézisek, senki nem tudja a választ.
2018. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, hidd el. Én is ugyanígy voltam, olvastam a cikket is régebben, amiről írtál. Szerintem generalizált szorongásod és depressziód van, nekem is az volt, aztán elmúlt. Nem fogsz bekattanni. Aki bekattan, annak az nem tűnik fel. Nemsokára orvoshoz kerülsz, és minden rendben lesz. :)
2018. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem,most újabban meg attól félek hogy semmi nem létezik csak én találom ki meg stb.... nagyon rossz érzés!:(
2018. júl. 22. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2018. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ingadozó, hónapokig jobban voltam aztán megint rosszul.:(
2018. nov. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!