Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám le küzdeni?

Hogyan tudnám le küzdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon régóta nem mentem messzire az otthonomtol erős pánik betegséggel küzdőm.Viszont nekem holnapra van foglalva tőlem 95 km-re hotelbe szállás nyaralás keppen. Egyszerűen úgy érzem nem tudok el menni. Mintha távol lennék az otthonmtol vagy nem is tudom.:(( kérlek segítsetek ? Mit tehetek?

17/L



2018. júl. 19. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, járnod kellene pszichoterápiára, ha eddig nem tetted! A félelem úgy küzdhető le, ha szembenézel vele. Menj csak el, légy erős! Lesz melletted valaki, nem? Nem vagy egyedül. Képes vagy rá! Állj a tükör elé és mondd el 50x, minden nap, hogy "Szeretem és elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok!"

Segíthet egy jó kineziológus is, aki megtalálhatja azt a félelmi traumát, ami beblokkolt téged. A neten, a youtube-on hallgass, nézz motivációs videokat, keress rá a Plüsfotelre. Keress közösségeket hasonló problémával. Sose add fel, minden nap nézz szembe a félelmeiddel és told ki a "határokat", amik egyszer csak eltűnnek. Fontos, hogy pszichológus vagy valamilyen terapeuta kísérje utadat. VAN MEGOLDÁS! Akkor is el fogsz menni nyaralni! :-)))

2018. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!