Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a depresszioval?

Mit csináljak a depresszioval?

Figyelt kérdés

Már 6 éve tart, 19 évesen kezdödött, most vagyok 25-barátaim nincsenek,bsrátnöm sem volt még,se önbizalom semmi.

Nem dolgozok,mert nem lennék rá képes, nem tudtam elhatározni magamat a jövömet illetöen,mihez értenéj,mit csinálnék szivesen,és ettöl lett a depressziom. 19 éves korom ota slig,vagy egyáltalán nem mozdulok ki több honapokat ráasásul panellakásban lakunk, ami mégrosszabb.

Sokszor kiakartam törni ebböl 0 sikerrel.


2018. júl. 23. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az írásodból megmondom, hogy aluliskolázott vagy.

Ez már egy hátrány, ha csajozásról van szó...

Emellett lefogadom, hogy a testeddel sem törődsz, szóval megint rosszabb a helyzet.


Illetve ugye a jelenlegi helyzeted, hogy 25 évesen nem dolgozol, nem csinálsz semmit, nem értél el semmit, a kút mélyén vagy.


A lányok mindenre vágynak csak nem erre...


Kezdd a változást apró lépésekkel.

Tanulj.. ne fix dolgot hanem csak úgy általánosságban nézz ismeretterjesztő videókat, olvass a világról, merj írni!!


Emellett elkezdhetnél egy picit foglalkozni a testeddel.


Ha látnád magadon, hogy fejlődsz akkor az önbizalmad is megjönne, ami segít a barátnő fronton.


Neked kell változtatnod, mert a világ nem fog hozzád simulni...

2018. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érettségivel rendelkezem annyira nem vok aluliskolázott....
2018. júl. 23. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el csinálni valamit, de csak apró lépésekben. Menj el sétálni, biciklizni, takarítsd ki a szobádat. Állíts össze valami napirendet és azt tartsd be. Beszélj egy pár szót a szomszéddal, postással, boltossal. Keress meg régi barátokat, rokonokat. És ami nekem bevált: kezdj bele valami egészen új dologba, amit mindig is szerettél volna. Építs terepasztalt, tanulj hangszeren játszani, vagy idegen nyelvet, ásd bele magad valami témába, kreatív hobbiba. Jók még az állatok is, kutya, macska, akvárium. (Utóbbi nem állat, de érted mire gondolok)
2018. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én épp egy mániákus depresszióssal probálok őssze jönni,s megint maga alatt van durván és ilyenkor beszélni nem szokott senkivel sem , s így is probálok valami kedély javító chatet küldeni neki ,de fogalmam sincs ,hogy mit tehetek az érdekében.
2018. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, valamennyit dolgoztam, de a depresszió mindent megnehezít. Ami az előnyöm, az egyben a hátrányom is: hogy van lelkem egy lelketlen világban.
2018. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!