Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril szedése alatt lehet...

Rivotril szedése alatt lehet edzeni?

Figyelt kérdés
Rivotrilt szedek 2mg egy nap 3x1/2 vagy is 1 nap 3 x felet ami 3 mg elosztva egy napra, lehet sulyzós edzeseket végezni? 20-30 meg 70 kilos sulyokkal?

2018. júl. 25. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Igen, lehet. Amíg beveszed, tedd le a súlyokat.
2018. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, csak orvosi engedéllyel.
2018. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?? De a matek az nem annyira megy ugye? 2 vagy 3 mg-ot szedsz akkor? Mert 3x 0.5 mg az 1.5 mg, 3x 1 mg meg 3 mg, de semmiképp nem 2.
2018. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ööö... igen, a matekot a azt benéztem 1,5 mg kell elosztanom egy nap 3 részre, csak azért kérdeztem mert mondjuk elajulok edzes közben tőle vagy valami szív problémám lehetme.töle és félek igy belekezdeni
2018. júl. 25. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Korábban ezer métereket úsztam. Rivoval a bemelegítős úszástól kifáradtam már 🤔 el nem merültem, de haladni nem tudtam. Egész nap hulla vagyok. Kimozdulok, mert a sport nagyon jót tesz nekem, de a legélvezetesebb a rivo mellett az lenne, ha egész nap fetrenghetnék.

Arról nem is beszélve, hogy összehugyoztam magam a parton. Ami ott nem gáz, mert csobbantam egyet, és már nem is látszik, de akár utcán is megeshetett volna. (Ritka mellékhatás amúgy, leírása szerint. Kukázva is lett így 😅)


Pozitív hatását éreztem picit. Nagyon enyhén oldotta a szorongásomat. De a negatívumok miatt értékelhetetlennek tartom. Lehet próbálkozni edzeni, de olyan, mintha normál esetben egy marathon és 48 órás ébrenlét lenne a szervezetemben egyfolytában. Nagyon kimerítő létezni vele.

...SZÁMOMRA!


Amúgy orvost én leszartam. Te ne tedd, kérdezz rá nála! Mindenképp!

2018. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2018. júl. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!