Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszbikusként vidéken depisnek...

Leszbikusként vidéken depisnek érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Leszbikusként vidéken élek,előtte Bp.en laktam,családi okok miatt költöztem haza.Sajnos eléggé mélyponton vagyok most lelkileg,mert itt nem sok lehetőségem van ismerkedés terén.Régen próbáltam édesanyámnak elmondani a dolgot,de nem fogadta el,így tagadnom kellett....Most úgy érzem,hogy a depresszió egyre jobban uralkodik rajtam.

Reggeli órákban jól érzem magam,délután mélyponton vagyok,majd estére megint jobb egy kicsit,de érzem,hogy változtatnom kell,de a rosszhangulat megakadályoz ebben.Tudom,hogy nem vagyok csúnya,de valahogy az önbizalmam is a nullával egyenlő.Ráadásul ebben a városban egy pszichológus sincs...viszont annál több a pszichiáter,de a gyógyszerektől tartok.Van valaki más is ilyen élethelyzetben,tudnátok valamit javasolni?Lehetőségem lenne kimenni külföldre,csa a depi meg a félelem visszatart.


2018. júl. 26. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Ne legyél homoszexuális. Anyád elutasítottságán kívül az egész falu rólad fog beszélni. Kezdj valamit magaddal, dolgozz, foglalkozz azzal, munkatársakkal lehet barátkozni. Vagy ha van olyan hobbid amit csinálhatsz ott is csináld. Találkozz hasonló érdeklődésű emberekkel, régi barátokkal, tanulj, kösd le magad.
2018. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

szerinted pesten hány gazdag leszbi van, aki egy szegény lányt akar szponzorálni?

Ráadásul a csajok csak az agyadat fogják húzni meg folyton meghívatják magukat mindenre.

Jobb eséllyel indulnál, ha hetero lennél.

2018. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Egyáltalán nem biztos, hogy összefüggésben van vele.
2018. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Szia, semmiképp nincs lehetőséged visszamenni Pestre? Koszos, unalmas kis vidéki városban / neadjisten faluban tényleg nincs sok lehetőséged.
2018. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Unatkozol, rossz kedved van, magányos vagy.

Egy nagy változás kirángathat állapotodból. Menj el dolgozni külföldre, hagyd itthon a depit és a félelmet. Megtanulsz egy nyelvet, mindig hasznodra lesz. Könnyen kiderülhet, hogy nem is vagy leszbi, mert beleszeretsz egy fiatalemberbe az új helyzetben. Nem gyógyszer kell, hanem a "segíts magadon, az Isten is megsegít". Vágj bele, próbáld meg!

2018. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Jézusom mennyi gyökér van ebben a kategóriában. Hihetetlen, hogy még a 21. században is vannak ennyire tudatlan emberek, akik szerint a homoszexualitás csak döntés kérdése... -_-
2018. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy próbáltok segíteni,egy két tanácsot lehet meg is fogadok.De emberek,ilyet,hogy ne legyél leszbikus,meg hátha kinövök belőle,meg legyek hetero ,mert úgy könnyebb lenne...

Sajnos,ha tehetném az lennék,mert a társadalom(de leginkább az agyalágyultak...) csak ezt tartják normálisnak.

28 éves vagyok,ennyi idő elég volt,hogy teljesen tisztában legyek magammal..:/

Dolgozok,szóval nem lógatom a lábam,csak sajnos falakba ütközök.Miért? Mert valószínűleg rossz helyen vagyok.Vannak problémáim,azért írtam ide.Szóval,aki normálisan fud állni ehhez a dologhoz,csak az írjon.

Köszi!

2018. júl. 26. 23:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Pestre is vissza tudnék menni,de ott se rózsás a helyzet,de jobb mint itt ,ez igaz.Viszont így ,hogy van lehetőségem kimenni,valószínűleg azt választom,csak legyen bátorságom.Az a bajom,hogy túl reagálom,de sajna akkor is ez van most,de próbálok tenni ellene.
2018. júl. 26. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Félreérthetően fogalmaztam. Azt hittem, minthogy valahogy divatos manapság melegnek lenni, csupán erről van szó, és nem igazi másságról. Nem született irányultságról. Nekem nincs amúgy ezzel az üggyel semmi bajom. Magánügy. Társra találni mindenkinek nehéz. Mondja mindezt a gyökér.
2018. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem most kerültél olyan élethelyzetbe, hogy érzed: itt az idő el kell mondanod édesanyádnak őszintén a dolgot. Talán egy szakember tudna neked segíteni abban, hogyan kezdj hozzá...

Pesten nem voltak barátaid/barátnőid, nem tudnál velük találkozni, beszélgetni egy kicsit kikapcsolódni, amikor nem dolgozol?

2018. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!