Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek el kellene mennem...

Szerintetek el kellene mennem szakemberhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már az iskola vége felé, de most nyáron is, ha ki kell mozdulnom itthonról akárhova elkezd émelyegni a gyomrom, hányingerem lesz. Ilyenkor azt hiszem, hogy wc-znem kell és többször elmegyek wc-re. Légzéstechnikát próbáltam alkalmazni, az úgy ahogy néha használ, de nem tudom mit csináljak. Szerintem sokat vagyok itthon és már attól kezdek ,,bedilizni". A véleményetekre lennék kíváncsi, köszönöm.

18/L



2018. júl. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen légzéstechnikát próbálsz?
2018. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár másodpercig bent tartom és ki. Ezt mindig 5-6-7 masodpercig.
2018. júl. 28. 20:11
 3/5 anonim válasza:
Biztos vannak lelki okai, érdemes lenne egy pszichológust megkerdezned, ő bizalmasan segíthet. Ettől még nem vagy "begolyózva" csupán valamivel nem békél meg a lelked.
2018. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyakori az eseted, de érdemes lenne egy pszichológussal beszélned róla, mielőtt rosszabbodna.
2018. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem emésztőrendszer/bélflóra probléma, esetleg gerinc. Ha tudsz, keress fel egy jó kiropraktőrt. Bélflóra rendezéséhez Dr. Balaicza.
2018. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!