Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez hasonlítható az Atarax...

Mihez hasonlítható az Atarax nevű nyugtató? Eddig Frontint szedtem, de elfogyott. Viszont van Atarax itthon. Nagyon feszült vagyok. Használ valamennyire, ha beveszek belőle? Tapasztalok érdekelnek.

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kellett volna mennie,illetve időpontot kérni!

Más hatóanyag,nem jó ötlet!

Én tufom,akár a pszihiáternél,akár a körzeti,vérvételt rendelhet el!

(Pont ma voltam orvosnál,'gyógyszerér',nővér meglátta a karomon az égésnyomot,visszatartotta a receptet,be kellett mennem a helyettesitő orvoshoz)

2018. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam márciusban! Bevettem, semmit nem használt az Atarax!! Halal komolyan. Tenyleg semmi hatás, mivel az is jo eddig másféle szorongasoldo, de a Fronton hatása sokkal sokkal erősebb, igy nem erzed, hogy barmit is segitene. Szamomra ha a Frontin egy elefánt, akkor az Atarax mellette csak egy ló. (Méretre vonatkozó metafora.)
2018. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap bevettem kettőt. ...hát engem kiütött rendesen. Vagyis fokozatosan borzasztó álmosság jött rám. Reggelig aludtam. De nem szedem be a többit. Csak nem tudom mit tegyek. Az orvosom 3 hét szabadságra ment. Én meg ritkán eszegetem a Frontint, amikor nagyon kell. Persze nem figyeltem mennyi van még . ..aztán most nagyon kellene.
2018. júl. 31. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Az Atarax elsősorban allergia elleni gyógyszer, de -mint az ilyenek nagy része - álmosító, szorongásoldó hatású is.

Ha nincs más, beveheted.

2018. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Kell vagy 4-5 nap mire elér egy vérszintet,ekkor fejti ki a hatását,de a gyógyszer típusát jobb ha kezelőorvos határozza meg,lehet ez gyenge lesz,lehet nem,hozzáteszem csak a nagyon erős nyugtatók fejtenek ki hatást pár 10 perc után,a kevésbé erőseknél,amiknél megjegyzem kevesebb az esély a hozzászokáshoz,ezeknek kell egy vérszint,ne össze-vissza szedd a gyógyszereket,ha ennyire feszült vagy,kapj be 3-4 feles vodkát(de ne gyógyszerre) a gyógyszert meg bízd az orvosokra:)
2018. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!