Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem nyítják újra a...

Miért nem nyítják újra a Lipótmezei elmegyógyintézetet?

Figyelt kérdés
Nekem jó hely lenne. Pszichiátrián voltam tavaly. És a Diagnózisom:Átmeneti pszichotikus zavarok és depressziós magatartás zavar. Járok pszichológushoz. Kaptam gyógyszert. De én már nem akarok így élni. Egyszerűen azt várom hogy bezárjanak oda. Ezelőtt teljesen jól megvoltak. Voltak barátaim,volt barátnőm de most ezzel mindent elveszítettem. Semmit nem akarok az élettől. Tudtok valami bezárt helyet ahol életem végéig kezeltetnek?
2018. aug. 3. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Azt vágod Pistukám, hogy senkit nem zárnának be manapság egy elmegyógyintézetbe csak úgy bemondásra, mert te szakítottál a barátnőddel és pár napja/hete szomorú vagy.

Amúgy meg tök egyszerű bezáratni magad zárt osztályra, csak hangoztatnod kell, hogy mindenképpen öngyilkos akarsz lenni, erre még rájátszhatsz örjöngéssel is. Persze pár hónap után megunják, és hazaküldenek vagy az utcára dobnak, de amúgy se élveznéd azt a korlátozottságot és a folyamatos figyelő tekinteteket.

2018. aug. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!