Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik hogy már nem hat...

Róbert dávid kérdése:

Létezik hogy már nem hat annyira a sertralin?

Figyelt kérdés
1,5 éve szedek 200mg sertralin zentivát , az első pár hónapba feldobott voltam tőle pörgetett mostmeg már nemsok hatását érzem,az orvosom nem akart feliríni helyette másik antidepit. kényszerbetegségre szedem 27/F

2018. aug. 6. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, mivel már teljesen hozzászoktál. Az orvos a fontosabb neked, vagy a saját közérzeted? Na, ugye. Szóval válts orvost, mondd el, hogy ez a gyógyszer már nem hatásos, és írass fel másikat.
2018. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell, hogy felpörgessen, elég, ha nem vagy depressziós. Vagy most visszatért a depid? Amúgy velem is ez volt, és Escitilt szedtem (10mg escitalopram), az első 2-3 hónapban a világ tetején éreztem magam, aztán szép lassan elmúlt ez a hatás. Én azt vettem észre, hogy az antidepresszánsok bár megszüntetik a depressziót, de a pozitív élményeket is elnyomják, tehát egykedvűbb leszel tőle. Nálam legalábbis ez volt.
2018. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
AD-nél nincs hozzászokás, amelyik adag az első hónapok után jó, az később is jó. Itt valami más bibi lesz, pl hogy már eleinte is túl sokat szedtél. A 200 mg elev a plafon a szertralinnál.
2018. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az első hónapokban 50 mg ot szedtem,ha lecsökkentem annyira akkor jobb lesz?
2018. aug. 7. 07:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lesz jobb, ha nem bogyókban, hanem terápiában gondolkozol.
2018. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na jönnek az okoskodó kommentek,skizofrén vagyok paranoid mindig szükségem van gyógyszerre
2018. aug. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!