Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tegyek ezzel kapcsolatban?

Mi tegyek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19/f vagyok.

A kérdésem a "mentális egészség" témában lenne.

Elég hosszú ideje depressziós vagyok.

Gyűlölöm magam mert régebben sérüléseket okoztam magamnak (pattanási sérülés tehát acne heg) és kb 0,5 hegeket a karomon.

Jelenleg nem dolgozok de 2 hónap múlva már igen...(abból lenne pénzem és abból megcsináltathatnám a hegeket)

A gond ott kezdődne hogy én szeretném ezt a "Problémát" megoldani de édesanyám rettenetesen ellenzi (Sztereotripiákkal van tele a feje).

Lelkileg teljesen megvagyok zuhanva...Elég passziv és "otthonülős" gyerek vagyok ezért is fedezem mindig a hibákat magamon...

Bármit is kezdek magammal kimegyek stb látom LÁTOM ÉS LÁTOM és nem tünnek el nem halványodnak el a hegek és ettől teljesen megzuhanok.

A vicc hogy nem tudok ezzel együtt élni. Egyszerűen nem megy. Valahányszor felemliten édesanyámnak azonnal leordit és azt mondja erre a témára hogy nem.

A megoldás szerintem hegeltávolitás vagy pszichológus aki felir bogyókat és attól lehet hogy lenyugodnék...


Nem tudom mit tegyek tényleg nevetségesnek tűnik ez az egész... de sajnos engem ez sakkban tart és aludni se tudok mert kattog és kattog az agyam ezen...


Igazából válaszokat, valamiféle segitséget, esetleg bármiféle tanácsot ezzel kapcsolatosan nyugodtan leirhattan akár sértő akár nem.

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2018. aug. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akne hegek, vagy a karodon lévő hegek zavarnak?
2018. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben anyukám akaratával is szembemennék. Nagykorú vagy és saját kereseted is lesz hamarosan, mindenképp belevágnék, már csak azért is mert nekem is voltak acne utáni hegeim, amiknek a nagy része szerencsére hámlasztással elmúlt. De amíg megvoltak én is hasonló gondokkal küzdöttem. Tarts ki!
2018. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

egyrészt szarjuk le anyánkat


másrészt ha meg tudod csináltatni a hegeket, akkor a problémád is egy idő után megoldódik. Ha igazán akarod.


harmadrészt ha nem sikerül megcsináltatni, akkor mi van. lásd Robotlány blogja

2018. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!