Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhet ha délután, kora...

Mi történhet ha délután, kora este közepesen ittas állapotban érek haza este, és beveszem az esti adat Rivotril 1 mg-omat álmatlanság ellen? (22/F)

Figyelt kérdés
Lehet-e valami komoly bajom? Általában rövid italokat iszok, de többet nem iszok soha mint 3,5 dl, de általában 3-4 feles... persze ez is alkalmanként, nem rendszeresen! Csak ha úgy alakul, akkor fogyasztok alkoholt, és utána veszem be az esti gyógyszereim, pl: Rivotril 1 mg.
2010. jún. 20. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Konkrétan nem ismerem a gyógyszered, de én a helyedben kihagynám az aktuális adagot akkor.

Mert az egyik esetben felerősíti az alkohol a hatását a gyógyszereknek, pl a fájdalomcsillapítók nagy részénél is, de másik esetben letompítja.

Én egy időben altatót szedtem, és a doki hangsúlyozta, hogy egy pezsgő után (ami ugye nem igazán ütős) se vegyem be, mert nehogy ne ébredjek fel utána...

Lexi

2010. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rivotrilt ki volt az a címeres ökör, aki felírta egy alkoholistának?Álmatlanság ellen?

Az történhet, hogy arra ébredsz, hogy nem ébredsz fel!

2010. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyet szedsz, nem kéne inni még alkalmanként se.
2010. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nyugi van,semmi nem történik!apám 20-30 szemeket szedett,totál részegen és sosem lett semmi baj!elalszol és kész!én is vettem már be rivot,beállva elaludtam és ennyi volt!
2010. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyáltalán alkoholista, csak néha előfordul, hogy alkalmanként alkoholt fogyasztok mint minden más átlagos fiatal, de mivel kb 2 éve van álmatlanságom, lehet hogy más egyéb gyógyszertől mellékhatásként, ezért esténként altatóra/nyugtatóra szorulok... próbáltam már (Xanaxox, Cirkulin drazsét, de ezek nem jöttek be) Mivel minden este Rivora szorulok, ezért soha nem ihatok alkoholt 22 évesen? ilyen nincs!!! Ja és üzenem a 2. üzenet írójának, hogy k**va jól alszom tőle!!! lehet hogy gyökér volt aki felírta, de kib*szott jól tette, és hatásos! bocsi! de ha fingod nincs hozzá, akkor ne írj választ!!! köszi
2010. jún. 20. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

A második vagyok.Bizony hogy van hozzá f.ngom.

Ha iszol és Rivotrilozol megkockáztatod az epilepsziás rohamot, esetleg légzési nehézséget.

2-3,5 dl tömény az már nem semmi.

Addiktológus látott?

2010. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó, köszi akkor, majd jobban vigyázok...
2010. jún. 20. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne köcsögöljetek már szegény emberrel. Én 15 vagyok és simán letolok 4 deci töményet. Mégse vagyok alkoholista, alkalmanként iszok csak.A kérdésre: Most le fognak kiabálni de megsúgom, ha jól berúgsz, és beveszed rá a rivódat megéri fennmaradni... :);). Inkább arra vigyázz nagyon hogy a gyógyszeres dobozzal csínján bánj, nehogy "ha nem használ nem is árt" alapon legurítsd az egészet. Én próbáltam Xanaxot piával direkt, rekreációs céllal, hát eléggé ütős kombó, kipróbálni megérte, rendszeresen használni nemigen kéne senkinek. Szóval szerintem két lehetőséged van: 1. nem veszed be a bogyót, a pia csak segít egy picit elaludni. 2. beveszed a bogyót, de akkor csak ritkán engedheted meg magadnak az ilyesmit.
2012. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!