Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől érzem magam ilyen...

Mitől érzem magam ilyen furcsán, amikor kívülről úgy tűnik minden rendben van velem?

Figyelt kérdés
Év elején, hónapokig nem volt állásom, és még munkám is alig. Eleinte nem érdekelt, de március végére már kezdtem parázni. Aztán hirtelen jött egy lehetőség, egy szűk hét alatt bekerültem egy tévébe, most meg egy mozifilmben is fogok dolgozni 4 héten át. Ez utóbbi elég közel van ahhoz, ami életem álma volt. Amikor nem vagyok itthon, társaságban vagyok, elég jól tartom magam, semmi gond nincs, de amikor itthon vagyok, akkor úgy érzem, összezuhan minden. Vannak időszakok, amikor 2-3 napot nem kell menni sehová, olyankor semmi motivációm, se kimozdulni, se a saját dolgaimat elvégezni itthon. Volt, amikor kisebb nagyobb megszakításokkal egy hetet nem kellett mennem sehová, semmi kedvem nem volt elmenni itthonról. A sz.gépem tele van adatokkal, 2-3 TB, amit át kellene néznem, kidobálni, ami nem kell, rendszerezni, amit kell, de olyan sok az adat, a file, hogy nem tudom hol kezdjem. Néha kapok egy-egy lökést, dolgozom fél napot a gépen, de aztán elvesztem a lelkesedésemet. Inkább tévézek, meg alszom napközben, vagyis nem csinálok semmit, és ez egyre rosszabb. Gondoltam, elmennék pszichológushoz, bár most nem sok időm lesz rá, és súlyos 8-10.000 Ft-ot sajnálnék rákölteni. Lehet, hogy erre csak magam, és senki más nem tudja megtalálni a választ.

2018. aug. 7. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok az ember életében!Meg olyan is, hogy az embernek otthon semmihez nincs kedve,meg motivációja,mert tudod, hogy a megvár.
2018. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!