Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt is szorongas okozhatta...

Ezt is szorongas okozhatta vagy csak a kimerultseg?

Figyelt kérdés
Este felriadtam arra, hogy fajt a hasam, de el is mult, es probaltam visszaaludni. Akarhanyszor eljutottam arra a pontra, hogy elalszok felriadtam. Ezt egy 10-20 percig jatszhattam aztan sikerult elaludnom. Olyan volt mintha picit panikolnek, pedig rosszat sem almodtam. Regen is volt ilyen nagyon ritkan, akkor azt mondta mamam, hogy a nagy faradtsag miatt van, es a vernyomasom okozza. Viszont 1 eve panikbetegnek momdhatom magam, legalabbis erosen szorongok es panikolok a semmitol, foleg ha nincs kedvem valamihez vagy unatkozok. Ez mostantol ilyen lesz? Eddig hagyott aludni ez a szr, mostmar valtozik?
2018. aug. 8. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez most csak a hasfájás miatt volt. Úgyhogy nehogy behergeld magad, mert pont azzal is kiválthatod ezeket a tüneteket.

A szorongásra meg szedj B-vitamin komplexet, magnéziumot és Omega3 kapszulát (nem vagy-vagy, hanem mindhármat), két-három hét alatt már érezhető a hatásuk. Próbálhatsz mellette citromfűteát inni, levendula illóolajat párologtatni a szobádban, ezek is nyugtató hatásúak.

És kezdj el sportolni valamit, legalább heti 3-4 alkalommal, de a mindennapos edzés lenne a legjobb. Ha csak futni elmész esténként, amikor már hűvös van, az is nagyon jót tesz, persze ne azt várd, hogy rögtön az első alkalom után már semmi bajod nem lesz, ez is pár hét, mire érezhető.

2018. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!