Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik még a chipbeültetés...

Létezik még a chipbeültetés alkoholizmus ellen?

Figyelt kérdés

Párom alkoholista lett. Minden nap részegen jön haza munka után. Agresszív. Folyton gyomoridegem van. Az ottani társaság viszi a rosszba.

5 hónapos terhes vagyok. Nincs hova mennem, nem tudom itt hagyni, 1-2 hónapja lett ilyen. Segíteni szeretnék neki első sorban.

Vagy ha elmegyek a háziorvosunkhoz ő tudna valahogy segíteni?


2018. aug. 8. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt bővebben utána tudsz olvasni: [link]


Beültethető tabletta, komoly feltételei vannak. Az oldalon 50ezer forintra írja.

2018. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Mitöl változott meg? A terhességed miatt? Akarta egyáltalán a gyereket?

Egyáltalán abba akarná hagyni az ivást? Beismeri, hogy problémája van az alkohollal?

Ha nem akar leszokni, akkor te nem tudsz semmit tenni, kényszeríteni nem lehet.

Emellett elöször is megfelelö pszichológiai kezelésre lenne szüksége, a beültetés nem ér semmit.

2018. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.nek köszönöm elolvasom.

2.persze hogy akarja várja. Új munkahelye lett és régi cimborái ráveszik hogy igyon.

Nem ismeri be. Azt mondja ez semmi. Aludni nem tudok tőle hajnali 2 ig. Hulla fáradtan megyek dolgozni minden 2.nap.

Egyedül már elmegy kocsmázni közbe nekem írogat, milyen szar ember vagyok amiért mem akarom hogy igyon.... Holott én nem zaklatom azt sem tudom hol van. Elissza a pénzét amit megkeres, fenyeget, hogy elveteti tőlem a gyereket az az övé...

2018. aug. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!