Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Senkit sem érdekel mi van velem?

Senkit sem érdekel mi van velem?

Figyelt kérdés
Marmint nagyon nagyon sokszor vagyok jol ezutan pedig borzalmasan. Es tudom egy idoutan megunjak ezt az emberek. De ilyenkor mikor ennyire rossz nem tudom mit kezdjek magammal.. senkit nem erdekel. Nem szokasom a hiszti ennyire, de annyira kiigazodhatatlan az egesz. 19/l

2018. aug. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ok nélkül vannak súlyos hangulatingadozásaid, akkor látogass meg egy pszichológust.


Ennyi alapján többet nem igazán lehet mondani. Járj el sportolni, valami hobbi, stb és akkor időd sem lesz rá.

2018. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez nem igy megy. Probaltam mar. Probaltam a gyogyszereket, dolgozok, mozgok, tanulok de rossz az egesz
2018. aug. 9. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor pontosan mit szeretnél? Idegen emberek pár mondat alapján ennél többet nem tudnak nyújtani. A pszichológusra pedig nem reagáltál.
2018. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hisztéria elleni gyógymasszázs kellene neked.
2018. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hozzá kell szoknunk ,hogy csak azokat érdekeljük igazán akik vagy nagyon megszeretnek bennünket vagy valami érdek fűzi hozzánk az illetőt. Te egy olyan ember vagy aki ha nagyon boldog akkor nagyon fent van és ha nagyon szomorú akkor nagyon lent .Érzelmileg inteligensebb vagy mint mások és ez nem feltétlen negativum.
2018. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!