Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti milyen gyakran jártok...

Ti milyen gyakran jártok pszichológushoz és mit tesztek, ha két találkozás között azt érzitek, jó lenne, ha tudna fogadni?

Figyelt kérdés

Engem havonta egyszer tud fogadni a pszichológus.

Nagyon jó szakember, maximális bizalom van közöttünk, mint pszichológus és kliens közt.

Néha azt érzem, hogy a havi egyszeri találkozás nem elég. De azt is tudom, hogy a pszichológus be van táblázva és nem tud gyakrabban fogadni. Korábban már ez szóba került köztünk.

Csak ez miatt meg nem akarom otthagyni, mert minden más rendben van.


2018. aug. 10. 10:12
 1/4 anonim válasza:
6%
Sose voltam pszichológusnál. Lemaradtam volna valamiről?
2018. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Nem, de őszintén senkit nem érdekelt ez az információ. Én nem tartok nyulat, de mégsem válaszolgatok a nyúltartással kapcsolatos kérdésekre, hogy "nekem nincs nyulam".


Amúgy szerintem, ha nincs semmi mód rá, hogy gyakrabban fogadjon és tényleg úgy érzed, hogy szükséged van több alkalomra, akkor keress egy másik szakembert. Vagy nem tudom ez mennyire lehetséges, de vannak (legalábbis Bp-n vannak) ilyen közösségi összejövetelek, terápiaszerűségek, azokkal is tehetnél egy próbát. Egyébként meg beszéld meg ezt vele még egyszer, biztos jobb tanácsot fog tudni adni, mint mi.

2018. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


Köszönöm szépen a segítő választ!

Tényleg csak ennyi a probléma, hogy havonta 1x tud fogadni.

Nem mindig érzem azt, hogy szükséges volna egy közbeeső találkozás, csak néha, amikor nehezebb, tehát ez nem rendszeresen van így.

Vidéken lakom és nagyon távol volna Budapest.

Már annak örülök, hogy megtaláltam ezt a pszichológust, akivel ennyire összhang van a terápián és árban is be tudom vállalni.

2018. aug. 10. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig hetente jártam, de most majd ritkítom kicsit. Azért a havi 1 alkalom kevés szerintem. Nem is értem, hogy ennyire ritka ülések között, hogy alakulhat ki ekkora összhang?
2018. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!