Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bennfekvős pszichiátria?

Bennfekvős pszichiátria?

Figyelt kérdés

Valaki tud ajánlani olyan pszichiátriai intézményt / osztályt ahol jó tapasztalatokat szerzett? Szükségem lenne nagyon most az intenzív terápiára, viszont voltam már a Thalassában, a Debreceni Klinika kognitív viselkedésterápiáját is próbáltam és Nyíregyházán is feküdtem bent a pszichiátriai osztályon, de azt a helyet nem sorolnám pszichoterápiásan hasznos helynek.

Tudok a SOTEról meg a Tündérhegyről. Arról mi a véleményetek? Van esetleg más amit ismertek ami hasonló ezekhez?

Ha az segít borderline személyiségzavarom van de diagnosztizáltak már skizoaffektív zavarral is és bipolárissal is. Emellett vannak disszociatív tüneteim.

Ezek hangulati és a mindennapi életben való akadályozása miatt mennék befeküdni.SZSZB megyében lakom.

20/F



2018. aug. 13. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Több helyen is voltam, egyiket sem tudom ajánlani. Mindenütt ugyanaz a protokoll. Rádhúznak egy diagnózist, gyógyszereket adnak, lehet színezni, meg rejtvényt fejteni, 3 hét múlva meg haza menni. Ez nem gyógyítás, hanem napközi. Egy JÓ(!!!!!) magándokival többre mennél. Csak az meg fizetős ugye.
2018. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan haszontalan mindegyik.
2018. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sima pszichiátriai osztályok inkább tönkreteszik az embereket, egyedül azoknak nem ártanak, akik tényleg súlyos pszichózisban vannak és tényleg kell nekik gyógyszer, de az a ritkább eset.


A Tündérhegy esélyes, hogy nem károsít, vagy még akár segíthet is, szerintem ott a legkisebb esélye, hogy csak tovább rontanak rajtad.

2018. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. aug. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!