Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség vagy személyiség...

Pánikbetegség vagy személyiségzavar, esetleg depresszió?

Figyelt kérdés

Panikolok, izgulok aggodok (panikroham nelkul) akkor is ha nincs ra okom es olyan mintha az agyam keresne azt, hogy mitol kell felni. Ez lehetseges?


Ha elkezdek szorongani, akkor azt erzem, hogy barmi fokozza a panikolasomat. Peldaul az is, hogy mondjuk a targyak miert oda vannak elhelyezve ahol, vagy miert olyan a szinuk amilyen. Mindenre figyelem a reakciomat, es altalaban mar ez megijeszt. Azt erzem, hogy nem tudok nem ra figyelni, nem ra gondolni. Ki tudom magam zokkenteni, ha elkezdek valamit csinalni, de amint nincs dolgom, nem tortenik semmi, unatkozhatnek, szinte minden alkalommal jelentkezik ilyenkor. Panikbetegseg? Vagy valamilyen szemelyisegzavar? Valami komolyabb? Miert ijedek meg mindentol? Es miert nem allando ez az allapot? Nektek is ilyen? Ha tehetnem egesz nap csak fekudnek, aludnek miota ez van, nem nagyon tudok elmenni szorakozni se, mert felek, hogy rosszul leszek. A libidom is csokkent, a barataim letszama is megcsappant, de nehezemre esik veluk tartani a kapcsolatot meg neten is. Van parkapcsolatom, de nem tudom meddig bir meg szegeny alkalmazkodni. Tobbnyire a hangulatom szerintem jo, ingadozo, de nincsenek rossz gondolataim, az almaim kuszak...meg igazabol ezen a panikolos valamin porog az agyam rengeteget.



2018. aug. 13. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Generalizált szorongásnak hangzik.
2018. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh, azert jobban hangzik mint valami komoly mentalis betegseg! Koszonom a valaszt!
2018. aug. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!