Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 évesen xanax?

18 évesen xanax?

Figyelt kérdés

Mennyire súlyosak a mellékhatásai? Hozzászokás rövid időn belül is kialakulhat? Esetleg az alkalmi szedése biztonságosabb?

Addig kellene, amíg helyreáll az életem (utolsó iskolaév, érettségi), aztán minden oké lenne.

Esetleg van más mód, valamilyen szedatív hatású szer?



2018. aug. 14. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a xanax nem valami puffadásgátló hogy néha beveszed amikor úgy látod hogy szűkséges...
2018. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell ide, nem nyugibogyó. Ettől nem lesz jobb az életed meg az érettségid se. Csak leszedál és nem tudsz tanulni se.
2018. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baromi rövid időn belül kialakulhat a függőség, volt egy ismerősöm, akinek évekbe tellett utána leszokni róla.

Próbálkozz gyógynövényekkel vagy gyógynövény alapú kapszulákkal. Nem ütnek ki, viszont a stressz csökkentésében hasznosak.

2018. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ne szedj nyugtatót, főleg ne ilyen erőset. Csak visszafogja az agyad és rosszabbul fogsz teljesíteni érettségin. Én 2éve érettségiztem, figyelemzavarom is volt meg stresszes is voltam. Lett 465 pontom úgy hogy csak 90 pluszpontom volt. Nem volt szükség se xanaxra, se adderallra.


Teát tudom ajánlani meg a jógát. A nyugtató nem old meg semmit. Az érettségi hangyafing ahhoz képest amit az egyetemen elédpakolnak. Ez tényleg csak olyan mint egy ZH vagy szemesztervégi vizsga. Mindenki túlértékeli az érettségit :D

2018. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!