Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki el tudná nekem mondani,...

Valaki el tudná nekem mondani, hogyan zajlik pszichológusnál egy beszélgetés?

Figyelt kérdés
Még nem voltam pszichológusnál, és félek, hogy mély sebeket fog feltépni. Valaki aki esetleg már átesett ilyen beszélgetésen meg tudná nekem mondani, hogy hogy is megy ez?
2018. aug. 15. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg, hogy mély sebeket szakítson fel. Majd azokra keressetek közösen választ, megoldást.
2018. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy felszakít mély sebeket, de mindenképo úgy, hogy segíti fedolgozni azokat.
2018. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan munkám, ahol 2 évente volt.

IQ teszt, személyiségteszt írásban (kb. 1 óra), pár perc gépi teszt (pontosságot, monotonitástűrést mérte), utána tesztek eredménye és pofára nézés alapján a pszichológus mondott pár benyomást, a középátlagtól eltértő válaszok kapcsán 10 perc beszélgetés, majd arról hogy érzem magam a bőrömben (amire tipikusan azt mondam, hogy ha vezetőim komolyabb pozicióval alakrnak megkínálni, az is jó, de az is ha nem, mert így meg magánéletre van több időm), aztán pecsét a lapra.

2018. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!