Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek van ilyen gondja...

Valakinek van ilyen gondja vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és észre vettem valami baj van velem vagy az életemel. Van munkám és az lefoglal mikor dolgozom. De ha itthol vagyok vagy hétvégén rosszul érzem magam nincs hobbim volt régen több is de egyszerűen nem foglal le nicsenek barátaim akivel mennek valahova. Régi barátok pedig vissza se írnak. Kollégákkal ritkán beszélek pozícióm miatt meg nem is olyan a viszonyunk. Csaldom pedig olyan hogy csak van és kész anyum soha nincs itthol szinte tesoim pedig el költöztek azzokal is rossz a kapcsolatom. És így egésznap egyedül rossz nem tudok aludni se nagyon. Szórakozni se tudok el menni mert vidéken elek és messze van ide egy kisváros. El gondolkodtam hogy nincs már értelme ennek az életnek. Lehet idiótának néztek de egyszerűen már el faradtam. Ismeredni se merek lányokkal mert csúnya vagyok és vannak egésszégugyi problémáim. 20F

2018. aug. 16. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Magányos vagy. Nem tudom mennyire lehetsz csúnya, de azt javaslom, járj el sportolni. Ahogy izmosodnál, egyre nagyobb lenne az önbizalmad. Egy jól megválasztott frizura és arcszőrzet is csodákra képes. Nyugodtan ismerkedj lányokkal, közöttük is rengetegen vannak, akik csúnyának látják magukat, és egészségügyi problémáik vannak.

23/L

2018. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sportot javaslom, a közérzeteden is javít, meg az egészségeden is és egy jó alap az ismerkedésre is.
2018. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!