Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitol lehet ez? Kezdek megbolo...

Mitol lehet ez? Kezdek megbolondulni?! 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok. A problemam a kovetkezo. Elegge stresszes eletet elek a csaladom miatt. Sajnos a mostoha apam kezd tonkre tenni teljesen. Kikeszit, allando stresszben szorongasban elek itthon. Es anya nem nagyon hallgat meg es nem is tesz erte hogy mas legyen. Kb. Februar ota allandoan van valamk bajom. 1 evben kb. 3szor vagyok beteg es mindig a mandulammal

Februarban nagyon begyulladt a mandulam folyton visszaestem a betegsegbe, ugy volt hogy muteni kell, meg lazam se ment le majdnem korhazba kerultem. Es mire meggyogyultam az bo egy honap volt. Utana jott a szivszuras ( voltam dokinal semmit nem talaltak ) aftak aztan megint beteg voltam. Honapok ota allandoan faradt vagyok semmi erom nincs. Migrenesen faj a fejem, szinte van hogy gorcsol. A hajam olyan szinten hullik hogy az valami hihetetlen. Elfelejtek dolgokat, sokszor felre nyelek, alvas zavarral kuszkodok. Minden este sirva alszom el. Vam hogy napkozbe is sirok csak.ugy random (pl ha meghallom mostoham hangjat) volt hogy regen bantottam magam, most is nagyon sokszor megfordul a fejembe, csak a baratom miatt nem.csinalom. felek es szorongok itthon. Nem tudom meddig birom meg kezdek teljesen meghulyulni. Mit tehetnek? Heten voltam laborban is kivizsgalason, ma megyek az eredmennyel orvoshoz. Ha neki elmondom a bajaimat, elkuldhet pszichologushoz? Ad beutalot vagy hogy mukodik. Gondolom van SZTK-s mert nincs most ugy penzem elmenni maganhoz. De gondolom SZTK-n is mire bekerulnek...

Szerintetek? Lehet psziches eredetu?



2018. aug. 16. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10-es csak elfelejted, hogy egy 17 éves lányról van szó, aki még csúnyán sem mer ránézni. Az anyuka meg magasról tesz az egészre.

Majd a mostoha önszántából elmegy nehéz fizikai munkát végezni, lestrapálni magát? Nem reális..

2018. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pedig az anyuka kötelessége lenne intézkedni. Ha a férfi nem engedelmeskedik akkor az aluljáróban még biztosan van hely a számára. Vagy az anyukával együtt elköltözni tőle. A mostoha meg tud lenni piszkos vasalatlan ruhában is és meleg étel nélkül is.

Lenin azt mondta 3× hogy tanulni. Én meg azt mondom hogy az ilyen fickókat terhelni, terhelni, terhelni. Ha egyik módszer nem válik be akkor jöhet a másik.

A nővérem is móresre tanította a zsarnok urát. Végül persze az vált be hogy úgy rúgta ki páros lábbal a házából hogy a lába sem érte a földet. Miért mit kellett volna, tán az egy számjegyű IQ-jú barmot komolyan venni és embernek nézni? Embernek csak emberien videlkedőket szoktak nézni.

2018. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"Utana jott a szivszuras ( voltam dokinal semmit nem talaltak ) aftak aztan megint beteg voltam. Honapok ota allandoan faradt vagyok semmi erom nincs. Migrenesen faj a fejem, szinte van hogy gorcsol. A hajam olyan szinten hullik hogy az valami hihetetlen. Elfelejtek dolgokat, sokszor felre nyelek, alvas zavarral kuszkodok." - Rokonom ugyanezekkel a tünetekkel küszködött évekig, mire végre kiderült, hogy gluténérzékeny. Nem mondom, hogy neked is ez van, de lehetséges. Nem biztos, hogy minden tüneted pszichés eredetű.
2018. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 HZsóka ***** válasza:

Mandulagyulladást még nem hallottam pszichés alapon, A mandula nyirokszerv, a gyakori gyulladása lehet valami rejtett belső gyulladás következménye. Emiatt van a hajhullás is. Mindezek azonban majd a laboreredményből kiderülnek.

Mindenesetre az biztos, hogy a rossz lelkiállapot hajlamosít a betegségekre, mert rontja az immunrendszert. Én is javasolnám a kollégiumot, próbálja meg!

2018. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A laboreredmenyen tokeletes volt mindossze 1 csillagom (vagy hogy mondjak) volt. Kollegiumba nem tudok menni, mert a helyi suliba jarok :( es itt nincs
2018. aug. 18. 01:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Kifogasok, kifogasok, kifogasok. Szar otthon? Akkor meg kell oldani, hogy ne ott legyel. Hallgass ram, nem szamit, ha egy varossal van odebb a kollegiumod, akkor is huzz el onnet a francba. En 17 eves voltam, amikor volt lehetosegem a kollegiumra, es elbasztam. Azota megjartam a poklok poklat a szorongasaimmal es a panikbetegsegemmel. Ne akarj egy roncs lenni, mert rohadt nehez lesz ujraepitened onmagad. Vagy talan sose sikerul.
2018. aug. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!