Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez betegség? Vagy...

Szerintetek ez betegség? Vagy valami. Más nemnormális dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a skrizoféniától,tudathasadástól, személyiségzavaroktól. Talán ninvs is kialakúlt stilusom, megfigyeltem másokat, és ők egy sìkon léteznek. Egyfajta zenét halgatnak, nagyából mindig magukhoz hűen öltöznek, beszélnek, viszonyúlnak máshoz. És elnézve magam, valamikor jó normálisnak lenni. Segitőkésznek, valamikor flegma szeretek lenni. Egos nagyképű, odaadó. Zenét tekintve néha. Alegkeményebb rock ami kell. Valamikor meg egy snoop dogra is ellötyögök. Miért vagyok ennyire "változatos" ? Arra gondoltam hogy még nem találtam meg saját magam. De 24/f-ként ideje lett volna. 1-2 haverom már észre vette amugy, higy néha ilyen a viselkedésem. Néha olyan... Nagyon szégyenlem magam emiatt.

2018. aug. 16. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis. Valtozatos vagy. En is ilyen vagyok, egyszer szeretek csajosan oltozni, maskor meg melegitoben akarok lenni. Valamikor jo jofejnek lenni idegenekkel, maskor meg eltudnam kuldeni az embereket tudjukhova.
2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy nem vagy komplett ezt olvasva...
2018. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még messze nem skizofrénia. Felnőttként is van, aki egyszer ilyen, egyszer olyan és teljesen egészséges.
2018. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebbe nincs semmi különös...
2018. aug. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!