Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakori a "nem tudok felkelni...

Gyakori a "nem tudok felkelni az álomból" álom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kell elképzelni, hogy az álomban pl. kínzás zajlik le (engem kínoznak), de éber tudatomnál vagyok, csak nem tudok "felkelni" az álomból... És fizikai fájdalmakat élek meg konkrétan. Éber, de mégsem éber állapotban. Tegnap éjjel is volt. Próbáltam kiabálni de csak nagyon gyenge nyöszörgést tudtam produkálni, próbáltam szólni ezzel családtagjaimnak, hátha fel tudnak ébreszteni, de sohasem hallanak meg ...

2018. aug. 17. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát tudom hogy ott fekszem az ágyban és ez nem valódi, de mégis fizikai fájdalmakat élek meg, és rettegéssel tölt el minden lefekvés...
2018. aug. 17. 10:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tudatosan álmodni!
2018. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
alvasparalizisnak hivjak
2018. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ajánlom a videót, a tudatos álmodásról és az alvásparalízisről is szó van benne: https://www.youtube.com/watch?v=uY9P8A6Wguc
2018. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!