Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghaltam egy pillanatra,...

Meghaltam egy pillanatra, vagy valami mentális bajom van?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem az irodában a nyari diákmunkán, dolgoztam és azon kaptam magam egy pillanatra, hogy minden kiesett. Nem emlékeztem hogy mit írtam valakinek, éreztem hogy létezik a testem, de a gondolataim nem. Vagy elájultam egy tizedmásodpercre? Közben az a gondolat volt bennem, hogy eddig nem hittem istenben, de egy pillanatra azt éreztem, hogy létezik valami feljebbvaló.


Kérlek, ne nézzetek hülyének, egyébként soha nem történt ilyen velem, nagyon racionális, nem hívő, természettudományban otthonlevő ember vagyok, ezért is ijeszt meg, hogy ez mi volt?

Életerős, értelmes fiatal egyetemista lány vagyok. Elvileg.


2018. aug. 17. 11:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Próbálom racionálisan megmagyarázni, hogy talán lement a vércukrom, de reggeliztem és ez pár órával utána történt
2018. aug. 17. 11:07
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Érintést kaphattál.
2018. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Erről Melisandre mondása jut eszembe a Trónok harcából, miszerint minden alvás és álmodás olyan, mintha meghalnánk kicsit, aztán amikor felébredünk, akkor újjászületünk. Végül is fel lehet fogni így is. :)


Egyébként szerintem csak simán elájultál egy pillanatra, azért esett ki az a pár másodperc. Nincs túl meleg a munkahelyeden? Iszol eleget?

2018. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokan jártak már így, és egyik ember sem volt mentálisan problémás.
2018. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincs meleg, nagyon élhető helyen vagyok, iszom vizet, ettem reggelit... életembem egyszer ájultam csak el, az is évekkel ezelőtt volt, amikor egy kórházban varratszedést néztem végig, nagyon meleg volt és nem ettem egész nap.

Nincs baj a cukrommal sem, elvileg semmi betegségem nincs. Nagyon ijesztő volt, mintha csak léteznék de valahogy burokban.

2018. aug. 17. 11:12
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy érintést kaptam? :D Egyébként agnosztikus vagyok, azért is nem értem, mi volt ez a feljebbvalós dolog
2018. aug. 17. 11:13
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

*Nagyon ijesztő volt, mintha csak léteznék de valahogy burokban.


A lélek nem egyenló a testtel. A test csak a "háza".


A lélekkel, akár megtért, akár nem tud Isten kapcsolatot kezdeni vele. Lévén Ő az alkotód, teremtőd fogantatásod óta.

2018. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: igen, pont az ilyen dolgokat tartom butaságnak. Nem létezik lélek, neuronok összessége és kapcsolata létezik.
2018. aug. 17. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8 Ahogy gondolod, eszembe nincs téged gyözködni:)


Egybe azért gondolj bele:


Vannak emeberek a kik a mesterséges megtermékenyítésre kényszerülnek, tehát lombikos dologgal tudnak csak szülőkké válni.


Hogy létezik az, ha a módszer uigyan az mind két esetben, hogy az egyik lombikosnak megtermékenyül és osztódni kezd a sejt? a másiknak ugyan azon módszer alapján ugyan azt elvégezve semmi nem történik, vagy ha történik is, akkor nem kezd osztódni.


Csak ezen gondolkodj el.


Vajh miért is?

2018. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Véletlenfaktor/ a petesejttel valami gond volt. Ez semmi ilyesmire nem magyarázat :)
2018. aug. 17. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!