Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbeteg vagyok ősz óta....

Sylvie40 kérdése:

Panikbeteg vagyok ősz óta. Tavasz óta szedem az antidepit és Frontint is melléje. Sokat javult az állapotom de van hogy napi szinten szorongok, Ha furcsat érzek a fejemben, pl gyenge szédülés már nagyon megijedek . Normális ez?

Figyelt kérdés
Scippát szedek tavasz óta,ha még mindig elég sokat szorongok mellette ennyi idő után akkor nem jó a gyógyszer?

2018. aug. 19. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, hogy megijedsz, mivel alapból is szorongsz. Egyébként úgy lesz, hogy elmúlik a pánik, de ha ér egy nagyobb stressz, kifáradsz, stb, akkor visszajön.
2018. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze normális hogy megijedsz ebben a helyzetben de hidd el nekem hogy nem elcsépelt dolog az hogy elsősorban fejben kell változni,(tudom milyen nehéz). Csak a gyógyszerektől várni a javulást... hát sokáig fog tartani.
2018. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora adagban szeded? Lehet, hogy emelni kellene.
2018. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 mg .
2018. aug. 20. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!