Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamok mitcsináljak?

Pánikrohamok mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Az éjszaka egy olyan erős pánikroham tört rám, amit képtelen voltam irányítani vagy legyőzni. A legnagyobb félelem a szeretteim elvesztése. Olyan volt, mintha egy rossz álom lett volna.

Most is rosszul érzem magam, remegek, a torkomban gombócokat érzek.

Mindjárt itt az iskola, és nem tudom hogy mitcsináljak, képtelen vagyok most közösségbe menni, nagyon erős pánikrohamom volt.. Az a sok lelki kín ami előjön ilyenkor, szörnyű. A szüleim nem értenek meg, leszarják, azt hiszik hogy csak bebeszélem magamnak. Tanácstalan vagyok.



#félelem #pánikroham #lelki kínok
2018. aug. 20. 16:36
 1/6 anonim válasza:
91%
Ha a szüleid nem hajlandók foglalkozni vele, javaslom, keresd fel az iskolapszichológust.
2018. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félek a pszichológusoktól 😩
2018. aug. 20. 17:27
 3/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Miért félsz, h elveszted a szeretteid?
2018. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és lány.
2018. aug. 20. 17:47
 5/6 anonim válasza:
pszichológus. nem kell félni tőlük, a családsegítőben vannak ingyenesek, én jártam oda. rendesek és, ha ügyeset fogsz ki, nagy segítség lehet. a szeretteid elvesztése szerintem egyébként nem a fő ok. az emberi elme mindig kitalál vmit amin szoronghat, ha valami nincs rendben. ezt régebben olvastam, szóval utána kéne néznem, ha konkrétat akarnék mondani. nekem pl ilyen netes cikkek alapján alakultak ki félelmeim amik hónapokig tartottak, ezeken segített a pszichológus. utána mondjuk találtam mást amin aggódhatok, de pont ez a lényeg, sosem maga az aggódás tárgya ami kiváltja az aggódást.
2018. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 20 éves lány vagyok,10 éve vagyok pánikbeteg,édesapám elvesztése után kezdődött.

Nagyon nehéz volt,vagy talán nem is tudtam mit kezdeni magammal 10 évesen,mikor jöttek a rohamok,de anyukámmal rendszeresen mentünk orvoshoz,mindenféle kórházat megjártam,nagyon rossz volt.

Nálam ez a betegség,hol előjön,hol nem.

Van olyan,hogy 1 évig tünetmentes vagyok,utána meg a semmiből elkezdek pánikolni,nem tudok kimenni az utcára,nem tudok utazni,halálfélelmem van.

Ez tart pár hónapig aztán megint semmi bajom.

4 hónapja megint elkezdődött és majdnem mindennap pánikolok,de úgy fogom fel,hogy ez egy roham és elmúlik,tudom,hogy nagyon rossz,de le kell győzni.

Most hogy vagy, szüntek azóta a rohamok?

2018. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!