Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért alszom ennyit? 22/L

Miért alszom ennyit? 22/L

Figyelt kérdés

A nyár folyamán nagyon nagy az alvásigényem. Mintha újra 14 éves lennék. Elalszom 11 körül és másnap 10ig simán tudok aludni, de tudnék délig is csak nyilván vannak teendők. De mikor felkelek, akkor is mintha ólómból lennének a végtagjaim. Tudom, mindenki szeret aludni de ez már inkább kórósnak tűnik. Időbe lefekszem (éjfél előtt), hallgató vagyok, de most nem tanulok, nem szoktam bulizni és nyári melóm se volt olyan megterhelő. Nagyon nehéz reggel vagy inkább délelőtt felkelnem, pedig megvan a legalább 7 óra alvásom.

Már zavar egy picit ez az egész, de ötletem sincs erre.



2018. aug. 20. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

ez nekedsok?:D én is 11 körül alszom 10 körül kelek, és délután még ledőlők 2 órát sziesztázni :D

26

2018. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attol lehet, hogy a het orat celzod csak meg eleve, pedig nyolcat kene, es igy osszegyulik egy csomo alvashianyod a nyarra

plusz ratesz egy lapattal a nagy meleg is

2018. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 óra bőven elegendő egy ennyi idős embernek 🙂
2018. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elég lehet de nem vagyunk egyformák
2018. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!