Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon fáradtnak és gyengének,...

Dreams and dreams kérdése:

Nagyon fáradtnak és gyengének, erőtlennek érzem magam. Napi két gyógyszer: Faxiprol (75 mg, napi egy szem) és Rivotril ( 0,5 mg, napi két szem). Voltam pszichiáternél, azt mondta lehet kevés az antidepi is és a nyugtató is. Emelni kéne az adagot?

Figyelt kérdés

Emelni nem szívesen emelem az adagot, inkább csökkenteném, de az meg nagyon nehéz. Pszichoterápiát fogok kezdeni.

Tüneteim még: szédülés,hát és mellkas feszítés, nemi szerv remegése ,szúrása és feszítése. Fejem lüktet,szúrkál és bizsereg.

Remegek és ráz a hideg.Depisnek is érzem magam, de szerintem ez a szorongástól lehet.

Aludni és enni tudok, dolgozni is dolgozom, de hamar elfáradok.

Mit tudtok javasolni?


2018. aug. 21. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvosra hallgass, és ne itt várj választ laikusoktól.
2018. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem emelte az adagot egyelőre a doki.
2018. aug. 21. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne emeld, de ne is csökkentsd az adagot.

Járj a pszichoterápiára az segít.

2018. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2018. aug. 21. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiegészítő kezelésnek szedj multivitamint vagy B vitamin komplexet. Ezzel nem árthatsz, csak használhat :)

Neten van fent egy csomó relaxációs hanganyag, próbáld ki.

2018. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Actival és magnézium+B6 az jó?

Régen szedtem B komplexet, az a sárga kicsi bogyó, arra gondolsz?

2018. aug. 21. 15:41
 7/8 Skullflower ***** válasza:
Ha emelnéd az adagot, valószínűleg jobb lenne rövidtávon, hosszabb távon viszont csak egyre jobban kicseszel magaddal. Én azt ajánlom, térj át inkább valamilyen természetes szorongásoldóra (valeriana, citromfű, komló).
2018. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De mitől van a remegés,szorongás,fejbizsergés, szívnyomás?
2018. aug. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!