Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megszakítja a terápiát a...

Megszakítja a terápiát a pszichológus, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Megszakítja a terápiát a pszichológus, mert nem érzem át az érzéseimet a gyógyszerek miatt...tulajdonképpen nem is érzek szinte semmit, amit régen, ebben igaza van. Nem zaklat fel már semmi, nem vagyok dühös, nem vagyok ideges, kétségbeesett stb... semmi. Mintha tök egészséges lennék :D A semmivel pedig nem tudunk dolgozni. Ezt mondta. Nem tetszik neki, hogy a gyógyszerek így elnyomják az érzéseimet... én viszont örülök neki, nem volt jó ideggörcsnek lenni a nap 24 órájában, és nem akarom letenni őket.:(

Parnassan 15 mg, Scippa 15 mg, Rivotril 6 mg.



2018. aug. 22. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez rengeteg gyógyszer. Hosszútávon ez nem lesz jó.


Beszélj az orvosoddal, hogy mi legyen.

2018. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Pszichológus nem dolgozik gyógyszerrel. Nyilván azt szeretné, ha abbahagynád, hogy elkezdhessétek a terápiát. Igaza van abban, hogy így nem lehet. ,,Mintha tök egészséges lennék" Ez az, mintha. De nem vagy, ha az lennél nem lenne szükséged gyógyszerre. Ha segítségre van szükséged, hagyd, hogy segítsenek!

Tedd le a gyógyszereket és gyógyulj meg!

2018. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Ha úgy érzi, hogy nem szükséges már a terápia akkor miért nem örülsz neki?

Bárcsak nekem mondaná ezt a pszichológus...

2018. aug. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Na az egyik ezt mondja a másik azt. Engem meg azert kuldtek el mert nem akartam beszedni az idiotabbnal idotabb gyogyszereit. Engem neuropatias fajdalommal iranyitottak at a pszichre. Gondoltam megeri par terapia. Meg kiprovaltam 1 gyogyszert hatha megszunteti a fajdalmam.nem jott ossze.majd szepen adagolta be a pszichiater h Te igenis mekkora lelki beteg vgy es igen is meg kell az a 3 gyogyszer. En pedig nem akartam bevenni igy elkuldtek.hozza tennem nekem meg pont olyat akartak felirni amirol mindenhol azt olvastam,h olyan szintu erzelem kiolest csinal,mint annak a rendje. Amugy szerintem probald fokozatosan leepiteni a gyogyszereket. tenyleg sok nem ertem miert akarnak ennyit irni az enyem is 3at akartam....na mind1.

Az elejen nagyon rossz lesz,foleg a rivorol lejonni de ha mellette sportolsz pl futsz vgy bmi,citromfu tea,es esetleg neg ezekhez sedacur forte vgy hova meg egy nagy adag kitartassal vegig tudod csinalni.bocsi h nem a kerdesre valaszoltam de nem birtam ki h ne irjam le.neha azt erzem egyik hulyebb mint a masik. Ha erzel vmit az a baj.ha meg nem erzl az.most akkor mivan??jo jo...tudom.az arany kozep ut...

2018. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért, így jól érzed magad? Érzelemmentesen? Akkor mitől vagy ember? Bipoláris zavarod van? Skizofréniád van? Mire szeded a Parnassant? Jobb lenne másik pszichiáter után nézni, mert túl vagy gyógyszerezve. A pszichológus nyugodtan beszélhetne az orvosoddal is, nem kéne ebben magadra hagynia!
2018. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!