Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lett tőle? Mikorra...

Mi bajom lett tőle? Mikorra fogok meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Szorongásos pánikbetegségre írtak fel Scippa nevű gyógyszert meg Atarax nevű nyugtató szert múlt héten. Csütörtökön vettem be először őket, de borzasztó beteg lettem tőlük, így szombaton abba is hagytam, a Scippából összesen 3-at vettem be, az Ataraxból pedig 2x2-t. Azóta eltelt két nap, de még mindig borzasztó rosszul vagyok, este hányinger és savtúltengés gyötör, egyébként pedig rettenetesen szédülök egész nap, alig bírok kikelni az ágyból, semmit nem tudok csinálni. Mintha influenzás lennék. Lehet hogy érzékeny vagyok rá? Volt másnak is ilyen? Kb. mikorra fog ez elmúlni, mikorra gyógyulok meg?

2018. aug. 27. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudni kell, hogy ezekhez a gyógyszerekhez hozzá kell szokni. Viszont ez, amiket leírtál, komolyabb dologra utalnak, szóval azonnal keresd fel az orvosodat, hogy írjon mást. Jártam így én is, amíg ilyesmiket kellett szednem és azonnal írt mást.
2018. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Én is nagyon rosszul voltam a gyógyszertől kb. 2 hétig. Egész napos hányinger, rosszullét, volt hogy ment a hasam, túlzott szorongás, felerősödtek a tüneteim. De ez mind természetes, ez a mellékhatása amíg meg nem szokod. Próbáld kibírni, mert utána jó lesz, ha nem akkor kérj másikat.
2018. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben egy eletre kasztralni akarod magad es gyogyithatatlan agyi-idegrendszeri karosodasoktol szeretnel szenvedni, egyedul akkor ajanlom a mergezo es kamu pszichiatriai szerek szedegeteset:


[link]

2018. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!