Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnott ember es fel a mennydo...

Felnott ember es fel a mennydorgestol?

Figyelt kérdés
En lennek az. Traumak ertek regebben es par eve vettem eszre, hogyha nagyon dorog, rettenetesen megijedek es felni kezdek. Utana van hogy nem merek a sotetben kimenni a furdobe se. De mar eleg oreg vagyok ehhez! Van meg igy ezzel valaki? Hogy fog ez elmulni?

2018. szept. 3. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felnőttként a fóbiáktól, félelmektől nehezen szabadul meg az ember. Amit tehetsz az az, hogy megpróbálsz ezekkel a félelmekkel szembenézni.
2018. szept. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ettol felek en is hogy nehezen. Itt most tok nagy vihar van es borzalmas. A villamlastol is fraszt kapok. Nem gondoltam hogy ilyesmi felnottkent is kialakulhat :(((
2018. szept. 3. 02:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is félek tőle. Amint meglátom, hogy villámlik, már minden bajom van. Azt utálom, amikor éjjel dörög, úgy kelek másnap, mint a mosott rongy.
2018. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!