Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián voltam egy...

Pszichiátrián voltam egy éve,1 éve járok kezelőorvoshoz mi van akkor, ha saját elhatározásra nem járok kezelő orvoshoz többet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi, legfeljebb rosszabb lesz az állapotod.

Ha rosszul leszel, magadnak köszönd meg.

2018. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te ezt honnan tudod hogy nem kötelező kezelőorvoshoz járni pszichiátriai kórház után?
2018. szept. 4. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy, nem vagy gyámság alatt, a bíróság nem ítélt kötelező kényszer gyógykezelésre, akkor nem kötelezhet rá senki, ez logikus.
2018. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom engem nem önszántamból vittek be a szobámból rángattak ki aztán bevittek a pszichiátriára( tul zárkózott voltam...) aztán 2 hétig voltam ott, utana pedig mondtak h kotelezo kezeloorvost keresni es havi egyszer hozza elmenni., ezért kérdezem h mi történne ha nem mennék el!?
2018. szept. 4. 13:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul engem inyekciós kezelésbe részesítenek, nemtudom hogy ezt hogy lehetne elhagyni...? szóval ezért kérdezem hogy mi van akkor ha azt mondom hogy nem kell nekem semmi kezelés!?
2018. szept. 4. 14:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Na most beszéltem orvosi ugyeletben levő orvossal Ő mondta hogy attól függ hogy milyen minősítést kapott az illető, ha olyan súlyossat akkor beis vihetik a rendőrök a kezelőorvoshoz.
2018. szept. 4. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszereket nem lehet egyik napról a másikra elhagyni, nagyon rosszul lennél az elvonási tünetektől. Egyébként alap esetben semmi nincs, ha nem mész dokihoz, nem járkál senki a betegek után.
2018. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha olyan súlyos mínősítést kapott kórház után,tehát ön és közveszélyesnek lett minősítve és nem jár a kezelő orvoshoz ő kirendelheti hogy vigyék vissza a pszichiátriára. Énis, ezt ma tudtam meg, de ha te pszichiáter vagy akkor lehet jobban tudod.
2018. szept. 4. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:

emberek, nagyon veszélyes dolog a pszichiátriai betegségekkel játszani. sajnos a magyar jogszabályi környezet olyan h bizony BÁRKI, aki remdelkezik egy pszichiátriai diagnózissal, bármikor erősakkal is elvihető, aztán indokot persze ezret lehet találni.


kérdés h milyen diagnózisod van, mi miatt kerültél be, és egyáltalán az egész körítés, kik hogyan viszonyulnak hozzád.


mi az h a szobádból rángattak ki? mert mit csináltál?

2018. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!