Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történne, ha egy ember...

Mi történne, ha egy ember megszakítás nélkül 24 órán keresztül ugyanazt a zeneszámot hallgatná?

Figyelt kérdés
Tehát nincs "pihenő", éjszaka, alvás közben, evés közben, fürdés közben stb. mindig hallgatnia kell egy teljes napig, és csak ugyanazt a zenét, ha vége indul újra. Okozna-e ez bármi problémát az egészségében az embernek?

2018. szept. 5. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben csak 24 óráról van szó, akkor az egy egészséges tesit és mentális állapotban lévő embernél nem okoz maradandó károsodást.
2018. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 24 órás ébrenlét kimerítené, egyébként semmi.
2018. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 veterán vas ***** válasza:
100%

Három verziót tudok elképzelni:

1. a rajongó: annyira szereti az adott zenét, hogy még a 24. órában is vele énekli

2. az ideges: úgy berág a sorozatos ismétlődéstől, hogy 2-3 óra után elviszik a mentők habzó szájjal.

3. a praktikus:kikapcsolja az agyát, és egy idő után észre sem veszi, hogy szól a zene. Úgy kezeli mint az utcazajt, vagy az anyósa károgását. Egyik fülén be, a másikon ki. ;)

2018. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Megunja. Mást nem.
2018. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy 3 perces klipről vagy 5 órás operáról beszélünk.
2018. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csináltam ezt egyszer, amikor videoklip alatt megtekintéseket gyűjtöttünk az énekes szülinapjára (hogy érjünk el X megtekintésszámot a szülinapjáig:)) . Még miután kikapcsoltam a gépet, és lefeküdtem aludni, még azután is az a szám szólt a fejemben. :) Tehát az már úgy sok volt. Amúgy bevallom, olyan is volt közte már, sokadik hallgatásra, hogy némítva játszottam le a videót, és csináltam helyette mást:)
2018. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
*Ja és azt nem 24 óráig csináltam, hanem kb ilyen 5X játszottam le hanggal egymás után azt az adott videót; vagy nemtom, amennyiszer bírtam:D
2018. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Próbáld ki :) biztos új tapasztalás lesz, meg új dolgokat fogsz látni általa.

[link]

2021. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!