Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki aki volt a pszichiátrián?

Valaki aki volt a pszichiátrián?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam 2x is. Annyira nem borzasztó, mint amennyire félnek tőle, de azért nem is egy álom. A két különböző hely annyira más volt, amennyire csak lehet, de mindkét helyen voltak csoportterápiák, tesztek, magánbeszélgetések a dokikkal. Abszolút ki lehetett bírni, és megérte az a pár hét szenvedés, hogy utána sokkal jobban lettem.
2018. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen volt utána? Miután kijöttél, mennyi idő kellet, hogy meggyógyuljál?
2018. szept. 7. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Idegösszeroppanásom volt, volt is miért, nem tudtam aludni, enni, már szinte vánszorogni se.

Nem akartam menni, de muszáj volt.

Nem volt olyan rossz, mint vártam, kibírható, engem rendberaktak.

2018. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam, habár csak kivizsgálásra tartottak benn néhány napra. Az alkalmazottak elég feszültek az alulfizetés és a eszközhiányok miatt, de ha normálisan viselkedsz velük, ők is normálisak. Volt 2 beteg akik folyamatosan ordítoztak, és az egyikük csak azért se apelenkába pisilt, hanem maga alá. Őt hagyták egy darabig saját maga alá huggyozva, illetve velük úgy is beszéltek.


Olvastam korábban jónéhány fórumon kiknek mik a tapasztalatai, de a legtöbben azt írták, hogy vagy semmi javulás vagy csak rosszabb lett az állapotuk.

De talán ha belegondolok, inkább regisztrálnak fel ide-oda hőbörögni az emberek, minthogy a javulásukról írjanak.


Próbáld ki egy néhány napra, ha nem súlyos az állapotod akkor bármelyik nap hazaenged a doki. De ha teheted inkább keress fel egy magán szakembert.

2018. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!