Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is nagyon "depressziósak"...

Ti is nagyon "depressziósak" vagytok, ha előző nap berúgtatok?

Figyelt kérdés

Nem a depresszióra mint betegségre gondolok, hanem nyomott hangulat, rosszkedv, öngyilkossági gondolatok, stb.

Mondjuk én eleve azért ittam, mert nagyon rossz kedvem volt. Viszont ma, ahogy felkeltem, csak mégrosszabb.

De régebben olyan is volt, hogy másokkal "jòkedvünkből" ittunk, és akkor is rossz kedvem volt másnap.

Ez veletek is így van?


2018. szept. 9. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Másnaposságkor ez van, átmeneti nyomott hangulat, fejfájás, rossz közérzet stb.
2018. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig depi voltam másnap, olyan világvége hangulatom volt, és utáltam élni. Sokszor három nap is kellett mire újra összevakartam magam. Aztán egy nagy berúgás után úgy döntöttem, hogy én ezt soha többé nem akarom érezni. Azóta nem iszom ...új célokat kerestem, tanulok, és futni járok. Sokkal jobban érzem magam.
2018. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most jártam így. Péntek este eljött a cimbim, pálinkáztunk, majd elmentünk biliárdozni és sörözni. Kicsit több ment le a kelleténél. Szombat reggel 2-3× is hánytam és egész szombaton úgy fájt a fejem, csak most vasárnap reggelre múlt el. És elég szarcsi volt a kedvem is.

De legjobban az lepett meg, hogy ennek a piamennyiségnek a sokszorosát bírtam korábban. Lehet hogy ahogy idősödöm, a szervezet egyre rosszabbul tolerálja az alkoholt?

2018. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyén függő kire hogyan hat a másnap. Fiatalkoromba ha sápadtra ittam is magam (1X történt) másnap reggel még vigyorogni is tudtam és csak bevoltam tompulva. Ugyanekkor velem egyidős haverom viszont olyan volt, ha 6 sört megivott, másnap késő délutánig fel se tudott kelni, különben jött a róka.


Mostanra viszont már nekem is oda kell figyelnem, mert másnap jön a gyomorégés, fejfájás, gyengeség, rosszkedv.

2018. szept. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Detto,mindig ez van velem is,sokszor voltam már részeg és egytől egyig ez történt másnap és akár el is tartott pár napig :/
2018. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok. Sokat jártam csehókba hazárdjátèkozni, rexezni, billiàrdozni PEPSI COLA mellett.

Soha nem ittam szeszt, rühellem a szagát is. Azt mondták rám, nem vagyok férfi, aki szeszt iszik az az?!

Én vittem haza lóvét, nem elvittem a családomtól.

Eleve sajnàlnék a szeszre 1 vasat is áldozni ÉS SOSE VOLTAM MÁSNAPOS azt se tudom mi az.

2018. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ojj nagyon!!

Remegek is!

2021. ápr. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok másnapos szinte soha. De ha mégis, akkor meg ilyen bolondosan jó kedvem van, pedig én alapból súlyos depressziós vagyok. Valószínű azért van ez, mert a fizikai tünetek miatt nem tudom a leliállapotomat figyelgetni. Fura ez...
2022. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 éve én írtam a 3-as választ. Hát azóta betöltöttem az 50-et, jobban vigyázok magamra. Múlt pénteken pont buliztunk és ittunk is, de csak annyit, hogy ne legyek másnapos. A másnapos depi amúgy azért van, mert az ember energia szintje és ásványi anyag egyensúlya felborul. Hajlamosak vagyunk borúsabbnak látni a világot az indokoltnál.
2022. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen
2022. szept. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!