Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit érez az olyan...

Szerintetek mit érez az olyan szülő, aki titokban gyógyszereket kever a gyereke italába?

Figyelt kérdés

Nekem most, évekkel utána ismerte el anyám, hogy benyomott majdnem egy félévig, mert akkor jobban fogok tanulni. Én meg nem tudtam, hogy mizől vagyok rosszul vagy hányok.


Este a kakómba, reggel meg a teáscsészémbe rakta és légyszi ne írjátok, hogy kamu, nem az. Veszekedtünk és elismerte.


Én marha meg még örültem is, hogy nem magamnak kell.


2018. szept. 11. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit érez? semmit. ez egy pszichopata.
2018. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Milyen gyógyszerről van szó? Ha például vitamint, akkor az nem gond.
2018. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Olyan is van, aki mérgező dolgokat kever bele direkt. De ha csak vitamint, jó szándékból, az a jobbik eset, bár fogalmam sincs, miért nem mondta el neked, hogy bele van keverve. Én se tudtam kiskoromban bevenni a tablettákat, összetörve belekeverték nekem valamibe és úgy vettem be, de tudtam róla.
2018. szept. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vitamintól az embereknek nem szokása rosszul lenni, itt valami komolyabb cuccosról van szó.
2018. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!