Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyuljak ki a szorong...

Hogyan gyógyuljak ki a szorongásos depresszióból?

Figyelt kérdés

Szorongásos depresszióm van. Nagyon szorongok az emberek között, nem tudok beilleszkedni közösségekbe.

2 éve járok pszichoterápiára és gyógyszereket is szedek, de eddig egyik sem hatott. Mit tegyek?



2018. szept. 14. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez fura. Kéne hatnia. Meg az orvosnak és a pszichológusnak észre kellett volna vennie, hogy két éve nem hat, és valamit változtatniuk. Heti rendszerességgel jársz 50 perces pszichoterápiára? Én más szakemberek után néznék.
2018. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Én is elég szorongós vagyok, de én inkább az ellenkező nemű társaságban. Ha gondolod leírhatod nekem, miért nem tudsz beilleszkedni, miért szorongsz, hátha az egy kicsit segít.
2018. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet azért nem használ neked, mert nem mentális betegséged van. Allergiától, endokrin problémától is lehet ilyen tünet. Sportolj, és menj kivizsgálásra!
2018. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer nem megoldás.
2018. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol vagy?
2018. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Sziasztok! En is ezt erzem, nem tudok beilleszkedni es eros szorongasaim vannak az antidepresszans mellett is! Mióta lecserélték a gyógyszerem 2 hete még rosszabb. Égnek es zsibbadnak a vegtagjaim, es émelygek sokat.
2019. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Itt vagyok.

Még mindig szenvedek.

2019. okt. 27. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nade mondtad a pszichiáternek, hogy nem használ a gyógyszer? Így nincs értelme szedni! És a terapeutádat is le kéne cserélni, mert így csak időpocsékolás, hogy jársz.
2019. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, mondtam. azóta még pár gyógyszert kipróbáltam, most is szedek valamit, de semmi változás. Egyedül a nyugtató segít, de azt sajnos nem szedhetem minden nap :(

Új terapeutához most fogok menni

2019. okt. 29. 00:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező,jobban lettél?
2020. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!