Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy a pszichológus...

Fiú (25) kérdése:

Lehet hogy a pszichológus segítene nekem?

Figyelt kérdés
Anyám bolond és az elképzeléseit valósan éli meg amit kivetít rám. Magyarázza a fa..ságait. közben meg mintha sírna is meg nem is szeme az beszéd közben mozog föl le... és a szája is elég érdekes mozgatja össze vissza,,, vagy nem tom,,, lassan már nem tudok élvezni semmit vagy úgy örülni bárminek Hogy lehetne ezt újra orvosolni. hogy mindent élvezzek újra Múltkor is majdnem megütöttem mert annyira felment bennem a pumpa. Ő nem hajlandó elmenni kezeltetni magát. Hisztéria amit csinál ( pszichés ). Már írtam a rendőrségnek is hogy mi a szitu... mert el akarom kerülni a börtönt. segítsetek!

2018. szept. 15. 10:27
 1/2 szántóvető ***** válasza:
100%
ha bántod vagy megölöd az nem megoldás.menj el a házidokihoz,kérj tőle tanácsot.pszihiátriai vélemény kell arról hogy anyád veszélyeztető magatartással bír és akkor majd elrendelik a kényszergyógykezelését.
2018. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felnőtt férfi vagy! Ha ennyire zavar a viselkedése, miért élsz vele?
2018. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!