Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszra utal ez?

Rosszra utal ez?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, aki gyakran hallgat zenét. A probléma az, hogy ezek temetési gyászzenék. Ez érthetetlen számomra, hiszen még egy hozzátartozónk sem hunyt el, akinek fel kellene dolgoznia az elvesztését. Még nem is volt temetésen a lányom szóval ez érthetetlen...Egyébként egészséges, kiegyensúlyozott, jól tanuló gyerekről van szó, igaz, hogy a múltban sok rossz dolog érte, de azt mondja már feldolgozta éa nem is emlékszik csak a szép pillanatokra. De ez mégsem normális! Kérlek lássatok el tanácsokkal!

2018. szept. 16. 20:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A temetési zenéken kívül semmi mást nem hallgat
2018. szept. 16. 20:31
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezt te is érzed, hogy nem normális dolog. Egyáltalán honnan jut ilyen zenékhez?
2018. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

#2. LoL. 16 éves gyerek, gondolom van otthon számítógép vagy van okostelefonja. A youtube-n pedig mindent meg lehet találni.

Kérdező, nem hiszem, hogy rosszra utalna. Lehet, hogy jelenleg szereti a kicsit melankólikusabb zenéket.

2018. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
64%
Hogyha ez nyugtatja meg őt, akkor mi a gond vele? Attól még, hogy más az ízlése az átlag "birka-szinttől", attól függetlenül lehet normális, szerintem. 16/fiú
2018. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért ezt hallgatja, és hogy szomorú esetleg valami miatt? Beszélgess vele sokat.
2018. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, azt mondta, hogy semmi baja sincs, minden rendben van, boldog, de én nem hiszem..... eddig mindig mulatos vidám zenéket hallgatott, most meg ezeket...nem hiszem hogy 1 hónap alatt megváltozik ennyire az ízlése. Tegnap éjszaka felkeltem,kimentem inni és hallottam hogy sír, de úgy tettem mintha nem vettem volna észre.
2018. szept. 16. 21:43
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez esetben úgy néz ki, hogy nem érzi úgy, hogy megoszthatja veled a problémáid. Próbáld meg elvinni őt pszichológus, hátha neki megnyílna.
2018. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*problémáit
2018. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Látod akkor meg van az oka ennek. Szomorú a gyerek. Próbálj meg bizalmasan beszélgetni vele. Csináljatok anya-lánya délutánt, bevásárlást. Férkőzz a bizalmába. Érezze, hogy nem csak az anyja, a barátnője is vagy. Nekem szerencsém van, mert az én lányom minden baját, búját velem közli először. Valami miatt titkolózik a lányod. Lehet valami fiú van a dologban.
2018. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát így már, hogy sír is, nem tudom jó dolog-e. Nem tudsz mást tenni, a közelébe kell férkőznöd, hogy beszéljen róla. Ki kell deríteni. Emo-sok hallgatnak ilyeneket amúgy meg direkt depressziósak akarnak lenni. Nem keveredett ilyen társaságba?
2018. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!