Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyíthatom meg enyhe...

Hogyan gyógyíthatom meg enyhe -biszexuális aberrációmat?

Figyelt kérdés
Biszexualitás, Hajlam, Betegség, gyógyítás, Pszichológia

2018. szept. 17. 13:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%
Úgy hogy ellene állsz a kisértésnek. Ez nem hajlam,hanem kisértés:D
2018. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől abberáció? Miért kéne meggyógyítani? Ha állatokra vagy gyerekekre gerjednél, vagy ha fűt-fát megerőszakolnál, csak mert épp megkívántad, az tényleg beteges lenne, de a biszexualitás miért baj? Kinek ártasz vele?
2018. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Ez baromira nem aberráció, de ne gondolj rá, ha nem akarsz. Amikor csak eszedbe jut, hessegesd el a gondolatokat. Magát a vonzalmat nem tudod eltűntetni, mert az - mint látod - benned van, csak elnyomni tudod magadban az ezzel kapcsolatos gondolatokat, fantáziákat.
2018. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Kinek ártok vele ? Magamnak elsősorban, tudom, hogy ez nem normális azt is tudom mikor alakult ki ez a "hajlam", amikor a szüleim elváltak nagy port kavarva nagyon szenvedtem akkor.
2018. szept. 17. 13:39
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem hogy a szexualitásodnak köze van ahhoz hogy a szüleid elváltak.
2018. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor, ha nem vagy normális, azzal kinek ártasz?

Ha elnyomsz magadban dolgokat, azzal teszed a legnagyobb kárt saját magadnak.

Én a helyedben inkább utánaolvasgatnék a dolgoknak és elfogadnám a vágyaimat ezzel kapcsolatban.

Azt bárki meg tudja tenni, hogy magától a cselekvéses részétől "távol tartja magát", gondolni meg mindenki arra gondol, amire akar.

Egy terapeutát felkereshetsz egyébként, biztosan tudna neked segíteni, jót tenne neked.

2018. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim nem váltak el, sőt nagyon is egészséges, szeretetteljes kapcsolatuk van, és én ezt látva nőttem fel. A tágabb családomban se vált el soha senki, de még a baráti körömben sem. Mégsem vagyok heteroszexuális. Nem a családi mintán múlik.


Miért árt az neked, hogy biszexuális vagy? Azon túl, hogy "tudod, hogy nem normális". Ha ennyi a bajod vele, akkor tudatosítsd magadban, hogy igenis normális. Miért ne lenne normális? Hozzád illő párt kell keresned, és akkor semmiféle problémát nem okoz. Ha elnyomod magadban, sose leszel boldog. Ha elfogadod, hogy ilyen vagy, és lesz@rod a homofóbok véleményét, akkor lehetsz boldog.

2018. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És hány éves voltál a szüleid válása idején?

Van esetleg más, mentális betegségre utaló tüneted is? (pl. depresszió, hipochondria, beképzelsz magadnak dolgokat stb.)

Nem véletlenül kérdezem! Gyanús nekem, hogy nem is vagy te biszexuális, hanem más lesz itt a probléma!

2018. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
22 vagyok 15 körül volt ez a válás akkor jöttek a bi gondolatok, amúgy tuti depressziós vagyok.
2018. szept. 17. 15:34
 10/34 A kérdező kommentje:
+Erős önbizalomhiány, énkép zavar.
2018. szept. 17. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!