Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez biztosan asperger szindróma?

Ez biztosan asperger szindróma?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy tesztet és elég rossz eredményt kaptam:

[link]

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Én már óvodás koromban is éreztem, hogy más vagyok.



2018. szept. 18. 19:51
 1/9 anonim válasza:
100%

Ez a teszt csak tájékoztató jellegű, ezért csak fenntartásokkal kezelném a helyedben.

Szerintem egy szakember pontosabb véleményt tudna rólad formálni.

Ráadásul a tudatalatti akaratlan befolyása a teszteredményekre sem elhanyagolható.

2018. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a Vadaskert Alapítványnál csinálnak tesztet.
2018. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden kérdésre őszintén válaszoltam.
2018. szept. 18. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első jól leírta, egyébként ez nem a legmegbízhatóbb teszt, simán lehet hogy csak introvertált vagy, nem túl szerencsések a kérdések. Elmehetsz kivizsgálásra, de a felnőtt fizetős. Persze lehetsz Aspergeres, de első körben érdemes lenne részletesen utánanézni a szakirodalomnak, tüneteknek, hogy ne feleslegesen fizess.
2018. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Asperger azt felnőttként a SOTE-n TB alapon megállapítják 4 hetes bennfekvéssel tök ingyen. A Vadaskert nem vette nálam észre 2006-ban, a SOTE 2017-ben igen.
2018. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 PFFF.... 4 hét az nagyon sok, nem is nagyon volna hasznom belőle, mert nem szeretnék segélyért folyamodni.
2018. szept. 18. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért az Asperger összetett dolog, egy teszt nem elég a megállapításához.

SOTE a biztos hely, ahol diagnosztizálni tudnak.

2018. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok újra, engem egy többórás teszt után diagnosztizáltak durván 1 évvel ezelőtt Asperger-szindrómás autistaként Budapesten a Vadaskert Alapítványnál - [link]


Az oldalon - alul baloldalt - találsz telefonszámot, e-mail címet, be kell hozzájuk jelentkezni és fel kell menni vizsgálatot elvégeztetni, ami különféle, a gondolkodást vizsgáló tesztekből áll.

2018. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Autizmus Alapítványnál is van diagnosztika:

[link]

2018. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!