Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin szedése? Bizonytalan...

Frontin szedése? Bizonytalan vagyok

Figyelt kérdés
Az orvos generalizált szorongásra 2x1 0,25mg frontint irt fel.sose szedtem még frontint.tehát ha én ebböl beveszek egy szemet mire számitsak?egyedül vagyok itthon,nem akarok problémát,és hogy öszinte legyek a gyogyszerek hatásaitol mindig is féltem

2018. szept. 20. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Ne vedd be..Ne menj bele ilyenekbe. Figyelj. Nagyon sok ember ment már tönkre (agyilag és fizikailag is) az ilyen tabiktol...A máj se szereti,meg az agyad sem. Nagyon sok embert tett már tönkre. A xanax a sok mindenféle méreg,zombit csinál az emberből. Egyszerűen meghulyulsz...Jó nem azonnal,viszont ha majd raszoksz,mer erős függőséget okoz..Nagyobb adagok kellenek majd....Ezek úgy tesznek tönkre hogy az kész. Nem elég hogy egy zombi leszel egy idő után, még a belső szerveidnek se jó,az a sok méreg amit a majadnak adsz napi szinten...naponta többször....Ha rám hallgatsz és nem akarok neked rosszat,keress fel egy nagyon jó szakembert,gyógyszerezesbe sose menj bele.
2018. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jártan pszichoterápiára,használtam homeopátiás szereket,gyogynövényeket,cbd olajat kb mindent.semmit nem értek ezek sem..sose akartam gyogyszert szedni,tisztába vagyok azzal hogy az amitöl félek nem létezik,de a tudatalatimmal nem tudom megértetni.viszont ha még fél évet a lakás rabságában kell töltenem teljes depresszioba fogok esni.ami mégis csak rosszabb mintha gyogyszert szednék.van egy ovodás gyerköcöm,anyáknapja,ovodás programok mind szorongással teli események amiket nem tudok kiélvezni.és ezeket senki nem fogja visszahozni.most kell kiélnem.de igy nem megy.ezért maradt a gyogyszer mint utolso mentsváram
2018. szept. 20. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet szidni a gyógyszereket, de az a gond hogy néha a ráolvasás már nem segít..

A frontin amúgy nem okoz hagyományos értelemben vett függőséget, az viszont igaz hogy rendszeres szedés mellett egy idő után (néhány hónap) óhatatlanul emelni kell az adagot ugyanazon hatás eléréséhez.

Szerintem nyugodtan kipróbálhatod, javul-e az állapotod tőle. Ez néhány hét után már kiderül.

2018. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 mostmár nekem is ez a véleményem.

Tudomásom szerint ez egy gyenge fajta amit felirt.ha én ebböl beveszek egy szemet mire számithatok nagyvonalakban?

2018. szept. 20. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad a THC+CBD kombót is? Nem tép be teljesen, mert a CBD egyensúlyoz. Nekem nagyon jó terapeutikus hatása volt. A szíriai rutafű tea hasonló a gyógyszerekhez, csak a káros mellékhatások nélkül. (természetes eredetű reverzibilis MAO-enzimgátló van benne, ami felhalmozza a jó neurotranszmittereket az agyadban).


Amúgy neked szociális szorongásod van. A lakásban kuporogni tényleg rossz ötlet, nekem is menekülnöm kellett egy ilyen helyzetből. Menj ki a szabadba, de úgy, hogy egyedül legyél, ne idegenek környezetében és az helyre fog tenni.

2018. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A thc mégjobban felerösitette a tüneteket,a cbd viszont nem ért semmit.5&10%-os olajat is használtam

Amugy rengeteg idöt töltök a szabadba,biciklizés,futni járok és a családdal erdei turákra.a lakásban levést arra értem hogy nem tudok dolgozni,nem tudok uj lehetöségekkel élni,stb..pedig amugy nagyon társas lény lennék

2018. szept. 20. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
4: Napi két szemet írt fel a legkisebb dózisból, de lehet hogy neked kezdetben napi egy szem is elég. Az első 1..2 hétben álmosság és bágyadtság jelentkezhet, de rendszeres szedésnél ez később elmúlik.
2018. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🙏
2018. szept. 20. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!